ثبت نام ۱۶۷ نفر در انتخابات شورای شهر نجف آباد
ثبت نام ۱۶۷ نفر در انتخابات شورای شهر نجف آباد

ثبت نام ۱۶۷ نفر در انتخابات شورای شهر نجف آباد نجف آباد بالاترین آمار کاندیداها را بعد از اصفهان به خود اختصاص داد ایلنا: به گفته معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان بیشترین ثبت نام کنندگان برای عضویت در شورای شهر این استان پس از اصفهان در نجف آباد، کاشان، شاهین شهر و فولاد شهر به […]

ثبت نام ۱۶۷ نفر در انتخابات شورای شهر نجف آباد
نجف آباد بالاترین آمار کاندیداها را بعد از اصفهان به خود اختصاص داد

ایلنا: به گفته معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان بیشترین ثبت نام کنندگان برای عضویت در شورای شهر این استان پس از اصفهان در نجف آباد، کاشان، شاهین شهر و فولاد شهر به ترتیب ۱۶۷، ۱۴۵، ۱۱۹ و ۱۱۷ نفر بودند.

در میان ثبت نام کنندگان استان اصفهان ۱۵۸ استاد دانشگاه، ۶۰ پزشک، ۷۸ روحانی، ۵۷ وکیل، یک هزار و ۷۴۰ کارمند، ۸۴۳معلم، ۹۸۱ بازنشسته، سه هزار و ۷۴۰ شغل آزاد، ۱۲۵کشاورز و… بوده‌اند.

اصفهان – ایلنا: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان از ثبت نام ۱۰ هزار و ۱۸۵ نفر برای شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد مهدی اسماعیلی با اشاره رشد ۵ درصدی تعداد ثبت نام کنندگان در این دوره از انتخابات شورا‌ها در مقایسه با دور سوم، گفت: از این تعداد شش هزار و ۵۶۱ نفر در ۸۸۲ روستا و سه هزار و ۶۲۴ نفر در ۱۰۵ شهر این استان ثبت نام کردند.

به گفته وی، در میان ثبت نام کنندگان ۱۵۸ استاد دانشگاه، ۶۰ پزشک، ۷۸ روحانی، ۵۷ وکیل، یک هزار و ۷۴۰ کارمند، ۸۴۳معلم، ۹۸۱ بازنشسته، سه هزار و ۷۴۰ شغل آزاد، ۱۲۵کشاورز و… بوده‌اند.

وی درباره سن ثبت نام کنندگان اعلام کرد: سنین ۲۵ تا ۳۵ سال ۳۶درصد، ۳۶ تا ۴۰ سال ۱۷درصد، ۴۱تا ۴۵سال ۱۴درصد، ۴۶تا ۵۰سال ۱۱درصد، ۵۱تا ۶۰سال ۵/۱۴درصد ثبت نام کنندگان را تشکیل می‌دهند و بقیه بالای ۶۰سال بودند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان یادآور شد: شورای اسلامی شهر اصفهان در دور چهارم ۲۱نفر عضو خواهد داشت، شهرهای کاشان، نجف آباد و خمینی شهر هم صاحب ۱۳عضو شورای اسلامی شهر خواهند شد.

به گفته وی بیشترین ثبت نام کنندگان برای عضویت در شورای شهر این استان پس از اصفهان در نجف آباد، کاشان، شاهین شهر و فولاد شهر به ترتیب ۱۶۷، ۱۴۵، ۱۱۹ و ۱۱۷ نفر بودند.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه مشکل تاخیر در اعلام تعداد افراد ثبت نام کننده در انتخابات شوراهای بیشتر استان‌های کشور رخ داد، افزود: به دلیل ازدحام مراجعان در پایان وقت یکشنبه شب گذشته، ثبت نام تعدادی از افراد به صورت دستی انجام و شمارش آن‌ها طولانی شد، البته درمواردی هنوز شمارش دستی آرا درحال انجام است و احتمال افزایش مختصر آمار وجود دارد.
بازگشت به اخبار شاخص

اسامی کامل کانیداهای تایید صلاحیت شده انتخابات شورای شهر نجف آباد