حادثه رانندگی در نجف آباد  با ۵ کشته و زخمی
حادثه رانندگی در نجف آباد  با ۵ کشته و زخمی

گروه استان ها – فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباداصفهان از وقوع دو حادثه فوتی در محورهای علویجه و کمربندی یزدانشهر این شهرستان خبر داد و گفت: متاسفانه در این دو سانحه۲ نفر در دم کشته و ۳ نفر مصدوم شدند . به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” علی جعفری نژاد” فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد […]

گروه استان ها – فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباداصفهان از وقوع دو حادثه فوتی در محورهای علویجه و کمربندی یزدانشهر این شهرستان خبر داد و گفت: متاسفانه در این دو سانحه۲ نفر در دم کشته و ۳ نفر مصدوم شدند .

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” علی جعفری نژاد” فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد اصفهان با اعلام خبر ۲ حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی این شهرستان گفت: در یکی از این حوادث که حوالی ساعت ۲ بادمداد امروز(چهارشنبه) رخ داد یک دستگاه سواری پژو بهمراه سه سرنشین در محور اصلی علویجه اصفهان در حرکت بود که با یکدستگاه تریلی ماک برخورد و دچار سانحه می شود .

 وی افزود: متاسفانه در این تصادف راننده سواری پژو در محل فوت و ۳ نفر از سرنشینان خودرو که اعضای یک خانواده بودند مصدوم و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند .

 این مقام مسئول تصریح کرد: کارشناسان علت اصلی حادثه را بی احتیاطی راننده تریلی ماک بدلیل عدم رعایت حق تقدم حین دورزدن اعلام داشتند .

 سرهنگ جعفری نژاد به حادثه دوم که روز گذشته در کمربندی یزدانشهر این شهرستان رخ داد اشاره کرد و گفت: در این حادثه یک دستگاه سواری پارس با عابری پیاده ۷۰ ساله برخورد کرده که بدلیل شدت صدمات وارده فوت می کند .

وی با بیان اینکه علت اصلی حادثه عدم توجه به جلو راننده پژو پارس اعلام شد ،به رانندگان توصیه کرد: با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و همیشه و در همه حال با تمرکز لازم به رانندگی ادامه دهید .