کارگردان نجف آبادی معاون اجرایی مدرسه ملی سینما شد
کارگردان نجف آبادی معاون اجرایی مدرسه ملی سینما شد

سعید پور اسماعیلی با حکمی از سوی حجت‌الله ایوبی به‌عنوان معاون اجرایی مدرسه ملی سینما منصوب‌شده است. روز گذشته ۶ دی‌ماه در جریان مراسم تودیع و معارفه معاونت فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های سعید پور اسماعیلی معاونت سابق فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران، با حکمی […]

سعید پور اسماعیلی با حکمی از سوی حجت‌الله ایوبی به‌عنوان معاون اجرایی مدرسه ملی سینما منصوب‌شده است.

روز گذشته ۶ دی‌ماه در جریان مراسم تودیع و معارفه معاونت فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های سعید پور اسماعیلی معاونت سابق فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران، با حکمی از سوی فرید فرخنده کیش رئیس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، سعید توکلیان به‌عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و آموزش انجمن معرفی شد.

این مراسم با حضور فریدفرخنده کیش،حبیب ایل‌بیگی معاون نظارت و ارزشیابی و عضو هیات مدیره انجمن، جعفرصانعی مقدم عضو هیات امنای انجمن و مهدی پیماندار و اعضاء دپارتمان‌های آموزشی،معاونین و مدیران و همکاران انجمن سینمای جوانان ایران برگزار شد.

در ابتدا فرید فرخنده کیش ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های سعید پور اسماعیلی گفت: لازمه اجرای مناسب برنامه‌های آموزشی طراحی شده در دو سال اخیر مشاوره سعید پور اسماعیلی است که امیدواریم همچنان در این زمینه همراه انجمن سینمای جوانان ایران باشند. بخش مهمی از هویت انجمن سینمای جوانان ایران مدیون دوره‌های آموزشی است که در سراسر کشور برگزار می‌شود. این دوره‌ها با بازنگری که تحت مدیریت ایشان انجام شد در کنار به‌روز شدن به هویت گذشته خود نیز بازگشته است. امروز مربیان انجمن سینمای جوانان ایران در کارگاه‌های آموزشی همراه و پشتوانه هنرجویان جوان و بااستعداد هستند. امیدوار هستیم که بتوانیم با شکل دادن به روندی همواره در حال رشد و با بهره‌مندی از تجربیات استاد توکلیان و داشته‌هایی که در این دو سال به دست آمده مؤثرتر از هر دوره دیگری حامی جوانان با استعداد ایران اسلامی در سراسر کشور باشیم.

جعفر صانعی مقدم نیز با اشاره به سابقه طولانی پور اسماعیلی در انجمن سینمای جوانان ایران از دوران هنرجویی، فعالیت و مدیریت در دفتر نجف‌آباد تا معاونت فرهنگی و آموزشی انجمن افزود: یکی از مهم‌ترین افتخارات انجمن سینمای جوانان ایران این است که همواره موفق شده با پرورش هنرمندان، نیروهایی در حوزه‌های مدیریت کلان انجمن نیز از این طریق پرورش دهد. اتفاق بسیار خوبی که همواره باعث تداوم مسیر انجمن در بهترین شکل ممکن شده است.

حبیب ایل‌بیگی با اشاره به صلاحیت‌های آموزشی و مدیریتی سعید پوراسماعیلی گفت: وی اصلی‌ترین گزینه ما برای اداره واحد آموزش در ابتدای مسیر بود که با یک اتفاق‌نظر کلی از سوی تمام معاونین و مشاورین وقت انجمن به‌عنوان معاون فرهنگی و آموزشی انجمن انتخاب شد. تغییرات بنیادین و مهندسی دقیق وی در طراحی دوره‌های آموزشی انجمن نیز محصول همین اعتمادی بود که به‌خوبی از سوی ایشان پاسخ گفته شد.