دستگیری قاتلان پیرمرد ۷۷ ساله در نجف آباد
دستگیری قاتلان پیرمرد ۷۷ ساله در نجف آباد
پلیس نجف آباد: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگيری دو معتاد خبر داد که اقدام به قتل یک پیرمرد ۷۷ ساله و سرقت اموال او کرد بودند. جسد این پیرمرد عصر 28 مهر ماه امسال در جاده ای فرعی منتهی به یکی از ورودی های نجف آباد پیدا شده بود.

دستگیری قاتلان پیرمرد ۷۷ ساله در نجف آباد

پلیس نجف آباد: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگیری دو معتاد خبر داد که اقدام به قتل یک پیرمرد ۷۷ ساله و سرقت اموال او کرد بودند. جسد این پیرمرد عصر ۲۸ مهر ماه امسال در جاده ای فرعی منتهی به یکی از ورودی های نجف آباد پیدا شده بود.

سرهنگ میثم گوهری آرانی گفت: به دنبال پیدا شدن جسد، کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی به همراه تیم بررسی صحنه جرم و تشخیص هویت در محل حضور یافته و اقدامات علمی و تخصصی خود را آغاز می کنند که بررسی های اولیه از قتل مرحوم بر اثر خفگی حکایت داشت.

گوهری اضافه کرد: پس از چندین هفته تلاش شبانه روزی و رصد های هوشمندانه کارآگاهان نسبت به شناسایی هویت عاملان جنایت صورت گرفته مشخص شد مقتول حین مراجعه به شهر، در بین راه دو نفر را به عنوان مسافر سوار کرده که با به دست آمدن این اطلاعات، متهمان به عنوان مظنون اصلی تحت تعقیب قرار گرفته و پس از گذشت سه ماه از وقوع حادثه، مخفیگاه این افراد در یکی از استان های همجوار شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان نجف آباد منتقل شدند.

متهمان، دارای اعتیاد شدید به مواد مخدر بوده و انگیزه قتل پیرمرد را سرقت اموال او برای تامین هزینه های مصرف مواد عنوان کرده اند.

?تصویر خبر، توسط کانال «پلیس نجف آباد» منتشر شده و به نظر می رسد متعلق به متهمان همین پرونده باشد.

دستگیری قاتلان پیرمرد 77 ساله در نجف آباد

دستگیری قاتلان پیرمرد ۷۷ ساله در نجف آباد

دستگیری قاتلان پیرمرد ۷۷ ساله در نجف آباد