دغدغه های فرماندهان و رزمندگان لشکر ۸،بعد از ۲۵ سال گذشته از جنگ
دغدغه های فرماندهان و رزمندگان لشکر ۸،بعد از ۲۵ سال گذشته از جنگ

جمعی از فرماندهان و رزمندگان لشکر ۸ نجف اشرف در ۸ سال دفاع مقدس که میهمان استاندار اصفهان بودند در جلسه ای از دغدغه های خود گفتند. ۲۵ سال است جنگ ۸ سال دفاع مقدس تمام شده است اما در هیچ جایی سخن از رشادتها و پیروزی های این لشکر خط شکن و همیشه سرافراز […]

جمعی از فرماندهان و رزمندگان لشکر ۸ نجف اشرف در ۸ سال دفاع مقدس که میهمان استاندار اصفهان بودند در جلسه ای از دغدغه های خود گفتند.

۲۵ سال است جنگ ۸ سال دفاع مقدس تمام شده است اما در هیچ جایی سخن از رشادتها و پیروزی های این لشکر خط شکن و همیشه سرافراز نیامده است . این درحالی است این لشکر در هیچ عملیاتی شکست نخورد و به تمام اهداف خود رسید ، و اگر هم جایی نتیجه مطلوب نبوده است یگانهای هم جوار به تمام اهداف خود نرسیده بودند و باعث ضعف در عملیات شد.

همایش فرماندهان لشکر ۸ نجف اشرف در ۸ دفاع مقدس

همایش فرماندهان لشکر ۸ نجف اشرف در ۸ دفاع مقدس

این رزمندگان که همگی از بازنشستگان این لشکر همیشه پیروز بودند اعلام آمادگی کردند که با تمام توان بصورت خودجوش و با همان شور و حماسه ای که در دفاع مقدس داشتند وارد عرصه شوند و با نوشتن خاطرات و تجربیات خود و جمع آوری آثار مکتوب و تصویری خود در یک پایگاه ، بتوانند گوشه ای از رشادتهای رزمندگان این لشکر را به مردم معرفی نمایند.

سردار مشتاقیان که به عنوان مشوق و پیشنهاد دهنده این طرح اعلام نموده است با مکاتباتی که با مسئولین نظامی کشور داشته است حمایت نهادهای نظامی را در این عرصه گرفته و انشاء الله منتظر ورود رزمندگان لشکر ۸ در ثبت این حماسه باشند.

گزارش تصویری این جلسه