دولت، رویکرد براندازانه داشته
دولت، رویکرد براندازانه داشته
شعار سال: نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: دولت حسن روحانی، در 8 سال گذشته رویکردی براندازانه داشته و دستگاه های امنیتی باید پاسخگو باشند که آیا این اقدامات با سوء نیت همراه بوده است یا نه.

دولت، رویکرد براندازانه داشته

شعار سال: نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: دولت حسن روحانی، در ۸ سال گذشته رویکردی براندازانه داشته و دستگاه های امنیتی باید پاسخگو باشند که آیا این اقدامات با سوء نیت همراه بوده است یا نه.

ابوالفضل  ابوترابی در نشست علنی صبح دوشنبه، ۲۸ تیرماه ۱۴۰۰ مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور گفت:مردم خسته از مدیریت کاخ نشینی آقای روحانی هستند؛ از ترک فعل‌های بزرگی همچون عدم ساخت و ساز مسکن، عدم ساخت پالایشگاه ها و ده‌ها ترک فعل دیگر که در دوران آقای روحانی کشور را با وعده سیب و گلابی برجام سر کار گذاشت، خسته هستند.

ابوترابی ادامه داد: در حال حاضر کشور با چندین جنگ واقعی سخت مثل جنگ اقتصادی، بیماری کرونا، خشکسالی، بی برقی و سلب اعتماد عمومی مواجه است.
این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: امروز طرح‌هایی داریم که اصطلاحا به آن طرح های پت و مت می‌گویم. یعنی آب چهارمحال بختیاری، حوزه سیاسی اصفهان ۹۰۰ کیلومتر در رودخانه کارون باید به خلیج فارس ریخته شده و ۲۰۰ هزار میلیارد تومان برای شیرین شدن آب هزینه و سپس به اصفهان منتقل شد که این طرح خروجی ندارد.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

دولت، رویکرد براندازانه داشته