دولت برای برخورد با فساد آستین بالا بزند
دولت برای برخورد با فساد آستین بالا بزند

شفاف نیوز: ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس گفت: انتظار داریم دولت کنونی که دولت قبل را محکوم می‌کند، خودش هم آستین بالا بزند و به‌ طور جانانه با مقوله اختلاس برخورد کند. وی افزود: تاکنون درباره مبارزه با اختلاس از این دولت اقدامی مشاهده نشده است همان‌طور که در قضیه […]

شفاف نیوز: ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس گفت: انتظار داریم دولت کنونی که دولت قبل را محکوم می‌کند، خودش هم آستین بالا بزند و به‌ طور جانانه با مقوله اختلاس برخورد کند.

وی افزود: تاکنون درباره مبارزه با اختلاس از این دولت اقدامی مشاهده نشده است همان‌طور که در قضیه حقوق‌های نجومی هیچ اقدام مثبتی دیده نشده است.

ابوترابی ادامه داد: انتظار داریم دولت هم در مورد بانک دی که متعلق به بنیاد شهید است و هم صندوق ذخیره فرهنگیان و هم در مورد حقوق‌های نجومی که مقام معظم رهبری هم چندین بار در باب آن تأکید کردند اقدام‌های عملی انجام دهند و مردم هم‌چنین انتظاری را از دولت دارند.

این نماینده مجلس با اشاره به نقش قوه قضاییه در برخورد با فساد عنوان کرد: خوشبختانه قوه قضاییه به برخورد با فساد عمل کرده و بسیاری از افراد را در رابطه با صندوق فرهنگیان بازداشت کرده همچنین مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شده ولی در مورد حقوق نجومی دولت باید با دستگاه قضایی همکاری بیشتری بکند تا زودتر متخلفان شناسایی شوند.