دومین میزبانی نجف آباد از جشنواره مردمی فیلم عمار
دومین میزبانی نجف آباد از جشنواره مردمی فیلم عمار

دومین اکران عمومی آثار جشنواره فیلم مردمی عمار در نجف آباد که با همکاری سازمان بسیج هنرمندان،نیروی مقاومت بسیج و سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری نجف آباد از دیروز شروع شده، فردا با نمایش شش اثر در فرهنگ سرای خارون به کار خود پایان خواهد داد. در اولین روز اکران عمومی این آثار مستند ۴۵ دقیقه […]

دومین اکران عمومی آثار جشنواره فیلم مردمی عمار در نجف آباد که با همکاری سازمان بسیج هنرمندان،نیروی مقاومت بسیج و سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری نجف آباد از دیروز شروع شده، فردا با نمایش شش اثر در فرهنگ سرای خارون به کار خود پایان خواهد داد.
در اولین روز اکران عمومی این آثار مستند ۴۵ دقیقه ای روزهای خرداد، انیمیشن هفت دقیقه ای مورچه و سلیمان،فیلم داستانی خیابان بهشت به مدت هفت دقیقه، مستند ۴۲ دقیقه ای خالد و مجتبی،داستانی برخورد به مدت دوازده دقیقه، انیمیشن سی دقیقه ای رقص قاصدک ها و مستند نمای بسته از همسایه شقایق ها برای علاقه مندان نمایش داده شد.
در دومین روز این برنامه نیز که از ساعت ۴ تا هفت شب ادامه خواهد داشت آثاری مانند مستند گام نهایی در ۵۴ دقیقه،داستانی فندک انگلیسی در ده دقیقه، مستند به دنبال بوی نان روستا به مدت دوازده دقیقه، مستند بدون مرز در سی دقیقه، داستانی گنجینه در دو دقیقه،مستند کرار ۲۶ دقیقه ای،داستانی بچه و مرد به مدت دو دقیقه و مستند معبر با مدت زمان ۳۰ دقیقه برای علاقه مندان نمایش داده خواهد شد.
لازم به ذکر است که اکران فیلم های جشنواره فیلم عمارکه پنجمین دوره خود را پشت سر می گذارد از سال گذشته همزمان با سراسر کشور در نجف آباد نیز شروع شده است.

منبع خبر:news.najafabad.ir