دیدار مدیر کل دامپزشکی استان با  مهرابی کار آفرین نمونه نجف آباد+ تصویر
دیدار مدیر کل دامپزشکی استان با  مهرابی کار آفرین نمونه نجف آباد+ تصویر

دکتر موحدی مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان در بازدید از شهرستان نجف آباد به مرغداری نیمه شعبان رفت. مرغداری نیمه شعبان یکی از بزرگترین مرغداری تخم گذار سطح استان می باشد که مشغول به تولید روزانه بیش از ۳۰۰ هزار تخم مرغ است. که محصولات تولیدی آن علاوه بر توزیع در سطح کشور به کشور عراق […]

دکتر موحدی مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان در بازدید از شهرستان نجف آباد به مرغداری نیمه شعبان رفت. مرغداری نیمه شعبان یکی از بزرگترین مرغداری تخم گذار سطح استان می باشد که مشغول به تولید روزانه بیش از ۳۰۰ هزار تخم مرغ است. که محصولات تولیدی آن علاوه بر توزیع در سطح کشور به کشور عراق نیز صادر می گردد و با استقبال خوبی در این کشور روبرو شده است. مدیرعامل این شرکت همچنین در خصوص پرورش مرغ گوشتی با ظرفیت ۱۸۵هزار قطعه در هر دوره پرورش و صاحب یکی از شرکت های معتبر تولید خوراک دام در استان نیز می باشد. در این دیدار محرابی مدیرعامل مرغ تخمگذار نیمه شعبان ضمن خوش آمدگویی به مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان و هیات همراه، از مجموعه دامپزشکی بخاطر زحماتی که در حوزه حمایت از تولید کننده به صورت مبارزه با بیماری ها و مشاوره های بهداشتی که انجام می دهند، تشکر کرد.

دکتر موحدی در این دیدار گفت: تولیدکنندگان داخلی و بخصوص کارآفرینانی که در حوزه دام و طیور فعالیت می کنند جزو خدوم ترین قشر کشور می باشند، و در اقتصاد مقاومتی که مد نظر مقام معظم رهبری می باشند این افراد جزو یکی از اصلی ترین گروه ها است که می بایستی مورد حمایت ویژه قرار گیرند، زیرا با تولید و اشتغال زائی پایدار سبب عبور کشور از شرایط سخت بحران های اقتصادی می باشند.

دکتر محمد مهدی حسن پور» رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد نیز پیش از این بازدید در محل اداره دامپزشکی طی جلسه مشترک با مدیر کل استان گفت: با توجه به موقعیت شهر نجف آباد که در نزدیکی شهرستان اصفهان می باشد همچنین وسعت و جمعیت این شهرستان، همگی باعث گردیده تا این شهرستان مورد توجه سرمایه گذاران قرار گیرد و با دارا بودن تعداد زیادی گاوداری صنعتی و سنتی، مرغداری، شرکت بسته بندی گوشت، کشتارگاه دام و طیور و … است و نکته شاخص این شهرستان، مطرح بودن بعنوان یکی از قطب های زنبورداری کشور است. در این شهرستان بیش از ۵۰ نفر مسئول فنی- بهداشتی و ۳۰ نفر به امر دارو و درمان، همچنین ۲۰ نفر در بخش دولتی مشغول خدمت رسانی هستند که نشان دهنده ظرفیت بالای این شهرستان می باشد.

 در بخش دیگری از این بازدید مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان دیدار صمیمانه ای با کارکنان شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد داشتند. در ابتدای این دیدار کارمندان شبکه در خصوص مشکلات موجود از جمله مشکلات خوردویی، کارت نظارت بهداشتی برای بازرسین، کمبود تجهیزات آزمایشگاه عسل، حقوق و مزایای کارکنان دامپزشکی و… صحبت کردند. در ادامه دکتر موحدی مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان ضمن اعلام اینکه شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد جزو پرکارترین شبکه های استان و نیروهای این شبکه جزو فعال ترین افراد می باشد نگاه ویژه ای اداره کل را به این شهرستان خاطر نشان کرد و اعلام کرد برای حل مشکلات شبکه از هیچ اقدامی فروگذاری نمی کند. همچنین وی جهت حل مشکلات مطرح شده دستوراتی صادر کرد و قول هایی جهت حل مشکلات باقیمانده داد.

منبع:حکیم مهر