رای نماینده نجف آباد به لاریجانی خواهد رسید
رای نماینده نجف آباد به لاریجانی خواهد رسید

منتخب مردم نجف‌آباد در مجلس دهم با بیان اینکه لاریجانی از شرایط بهتری برای ریاست در مجلس دهم برخوردار است، گفت: مجلس برای رسیدن به اهداف خود به فضایی آرام نیاز دارد که با ریاست لاریجانی محقق می‌شود. به گزارش رویش نیوز ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره پیش‌بینی‌ها از انتخابات هیئت رئیسه مجلس […]

منتخب مردم نجف‌آباد در مجلس دهم با بیان اینکه لاریجانی از شرایط بهتری برای ریاست در مجلس دهم برخوردار است، گفت: مجلس برای رسیدن به اهداف خود به فضایی آرام نیاز دارد که با ریاست لاریجانی محقق می‌شود.

به گزارش رویش نیوز ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره پیش‌بینی‌ها از انتخابات هیئت رئیسه مجلس و رقابت میان گزینه‌های اصلی اظهار داشت: با توجه به سوابق خوب مدیریت آقای لاریجانی و همچنین تجربه خوب وی در بحث اداره مجلس به نظر می‌رسد، وی از شرایط بهتری برای ادامه حضور به عنوان رئیس مجلس برخوردار است.

وی افزود: لاریجانی توانسته میان ۳ قوه ارتباط خوبی برقرار کند و به عقیده من حضور وی می‌تواند فضای آرامی را در مجلس حاکم کند که این موضوع نیاز مجلس شورای اسلامی است.

منتخب مردم نجف‌آباد در مجلس دهم با بیان اینکه باید برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و خروج کشور از رکود گام‌های مهمی توسط مجلس دهم برداشته شود، تصریح کرد: مجلس برای رسیدن به این اهداف به فضایی آرام نیاز دارد و این فضا با ریاست لاریجانی ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه اکثریت منتخبان مجلس دهم نسبت به حضور لاریجانی به عنوان رئیس مجلس تمایل دارند، گفت: در جلسه‌ای که وی برگزار کرد بیش از ۱۸۰ نفر از منتخبان اعلام کردند که برای ریاست مجلس همراه وی هستند.

ابوترابی اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود گرایش بیشتر به سمت لاریجانی است و شرایط برای حضور او مهیاتر است اما باید همچنان صبر کرد و اکنون نمی‌توان به صورت قطعی درباره ریاست مجلس صحبت کرد