رییس جمهور، کفایت ندارد
رییس جمهور، کفایت ندارد
مردم حس می‌کنند که وقتی رئیس‌جمهور بگوید من صبح جمعه متوجه گرانی بنزین شدم، مورد توهین قرار گرفته‌اند؛ اگر رئیس‌جمهوری موضوع مهمی را به این میزان دیر متوجه شود، صلاحیت و کفایت لازم برای ریاست‌جمهوری را ندارد.

رییس جمهور، کفایت ندارد

برای مثال مردم حس می‌کنند که وقتی رئیس‌جمهور بگوید من صبح جمعه متوجه گرانی بنزین شدم، مورد توهین قرار گرفته‌اند؛ اگر رئیس‌جمهوری موضوع مهمی را به این میزان دیر متوجه شود، صلاحیت و کفایت لازم برای ریاست‌جمهوری را ندارد.

فارس: نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: پس از وقوع گرانی بنزین و مشکلاتی که در پی آن رخ داد، دولت می‌توانست یک عذرخواهی از مردم داشته باشد که از این کار هم دریغ کرد، بنابراین مردم از مجلس یازدهم انتظار دارند که وظیفه خود در بعد نظارت بر دولت را بهتر انجام دهد.

ابوالفضل ابوترابی اضافه کرد: انتظار دیگر مردم این است که مجلس حاشیه‌ها را وارد مسائل مهمی مانند بیکاری، معیشت، گرانی، برون‌رفت از وضعیت تحریم‌ها و فعال کردن ظرفیت‌هایی که در این دولت مورد غفلت قرار گرفته است، نکنند؛ ظرفیت‌های بی‌نظیری در داخل کشور وجود دارد که این دولت هیچ توجهی به آن‌ها ندارد.

ابوترابی خاطرنشان کرد: این که با شیوع بیماری کرونا در کشور، تولید ماسک، کیت تشخیص، مواد ضدعفونی‌کننده، پیچیده‌ترین دستگاه‌های پزشکی و حتی صادر به دیگر کشور‌ها را داشتیم، نشان می‌دهد کشورظرفیتی قوی دارد که دولت به آن توجه نکرده و مردم انتظار دارند موانع از پیش پایشان برداشته شود تا مانند همین دوران به کار و تولید مشغول شوند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: در مجموع مجلس دهم را در بعد نظارت موفق نمی‌دانم، به دلیل این‌که به گفته معاون پارلمانی دولت، مجلس دهم با دولت مهربان بود و این مسأله در شرایط کنونی اشتباه بود و رئیس‌جمهور هرکاری که خواست انجام داد و مجلس مانع کار او نشد.

ابوترابی در خصوص عملکرد مجمع نمایندگان استان اصفهان نیز گفت: این مجمع جزء فوق‌العاده‌ترین مجمع نمایندگان مجلس پس از انقلاب در این چهل سال بود، به‌طوری‌که ما با اتحاد بسیار خوبی توانستیم موضوعات مهمی مانند آب را جلو ببریم.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

رییس جمهور، کفایت ندارد