زنی که آبروی نجف آباد را فدای شهرت طلبی اش کرده است
زنی که آبروی نجف آباد را فدای شهرت طلبی اش کرده است

چند ماهی است که خانم ز .ح یکی از بازنشستگان آموزش و پرورش که در دوران اصلاحات نیز مسئولیتی در مورد بانوان نجف آباد بر عهده داشت، سخن از حرکت و اقدام خود جهت راه اندازی آموزشگاه صدور گواهینامه رانندگی موتور سیکلت برای زنان در نجف آباد و کل کشور کرده ولی به نظر می […]

چند ماهی است که خانم ز .ح یکی از بازنشستگان آموزش و پرورش که در دوران اصلاحات نیز مسئولیتی در مورد بانوان نجف آباد بر عهده داشت، سخن از حرکت و اقدام خود جهت راه اندازی آموزشگاه صدور گواهینامه رانندگی موتور سیکلت برای زنان در نجف آباد و کل کشور کرده ولی به نظر می رسد مهمترین انگیزه این خانم میان سال کسب شهرت و مطرح شدن مجدد در سطح جامعه پس از سالها دوری از سر زبان مردم باشد.

البته وی در این میان در مکاتبات و نامه نگاری های خود با مسئولین رده اول شهر مدعی است که قصد حل مشکل عدم صدور گواهینامه وسایل نقلیه ویژه معلولین و جانبازان را دارد ولی در عمل و طی اظهار نظر هایی که در محافل زنانه و غیر زنانه دارد،با صراحت از قریب الوقوع بودن فراهم شدن شرایط صدور گواهینامه موتور سیکلت برای زنان و دختران سخن می گوید و حتی برای این کار وعده پایان این ماه و یا ماه دیگر را داده است.

او حتی وعده داده که به زودی زنان و دختران نیازی به کمک خانواده خود جهت انجام امورات روز مره شان نخواهند داشت و با استفاده از موتور سیکلت به راحتی هر جا که بخواهند می توانند مراجعه داشته باشند و مدعی است که به دلیل همین قولها شبانه روز از سوی جامعه زنان !؟ نجف آباد تحت فشار است تا هر چه زودتر وعده های خود را عملی کند!!

این خانم که پیش از این به دلیل سخنرانی های خاص خود سابقه محرومیت از سخنرانی را نیز در کارنامه خود به ثبت رسانده بدون توجه به آسیبی که این ادعا به آبروی شهر شهید پرور نجف آباد و سالهای دیانت این مردم می زند،هنوز نیز در خیال خود چنین درخواستی را دنبال می کند با وجود آنکه مطمئنا هیچ مقام مسئولی در کشور حاضر به صدور چنین مجوزی نیست.

در این مدت بارها خانواده محترم شهدا و متدینین جامعه طی تماس های تلفنی و حضوری با مدیران ارشد نجف آباد خواستار مقابله جدی با ادعا و اعمال و رفتار این فرد شده اند و مراتب ناراحتی و نگرانی خود از رواج چنین پدیده های نامانوس با فضای شهر مذهبی نجف آباد را ابراز داشته اند.

به نظر می رسد مهمترین انگیزه این فرد از چنین پیگیری هایی تنها بازگشت به سر زبان مردم ( بخوانید خوب یا بدش فرق نمی کند) و کسب شهرت گذشته اش در این دیار است و ایشان به هیچ وجه به خطر ترویج بی بند و باری که ممکن است اقداماتش به دنبال داشته باشد توجه نمی کند.

امید است مسئولانی که این زن بازنشسته مدعی است همکاری لازم را با او در راستای تحقق چنین امری انجام داده و می دهند با موضع گیری شفاف و به موقع خود ضمن مقابله با چنین پدیده ای،جلوی جریحه دار شدن احساسات مردم مسلمان و انقلابی نجف آباد را نیز بگیرند.