سخنرانی نماینده جامعه ایثارگران نجف آباد در حضور هاشمی رفسنجانی
سخنرانی نماینده جامعه ایثارگران نجف آباد در حضور هاشمی رفسنجانی

م.س به نمایندگی از ایثارگران نجف آباد در دیدار هاشمی رفسنجانی با تعدادی از نمایندگان جامعه ایثارگری کشور به بیان نقطه نظرات خود پرداخت. وی در سخنان خود با اشاره به آمار یالا و کم نظیر شهدا،جانبازان،آزادگان و سرداران شهید این شهرستان از عدم اجرای بسیاری از قوانین مصوب ویژه جامعه ایثارگری کشور به دلیل […]

م.س به نمایندگی از ایثارگران نجف آباد در دیدار هاشمی رفسنجانی با تعدادی از نمایندگان جامعه ایثارگری کشور به بیان نقطه نظرات خود پرداخت.

وی در سخنان خود با اشاره به آمار یالا و کم نظیر شهدا،جانبازان،آزادگان و سرداران شهید این شهرستان از عدم اجرای بسیاری از قوانین مصوب ویژه جامعه ایثارگری کشور به دلیل آنچه که برخی مسئولین آن را زیاد بودن تعداد این آمار می خوانند انتقاد کرد.

به گزارش ایرنا رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز و در سالروز آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، در دیدار جمعی از رزمندگان، به ویژه آزادگان، جانبازان ۸ سال دفاع مقدس و جمعی از یادگاران شهدا، تاریخ جنگ با عراق را در تاریخ ایران بی‌نظیر خواند و گفت: براساس اطلاعات آن زمان که بعدها موثق و مستند شد، استکباریون شرق و غرب و ارتجاع طراحی کرده بودند که انقلاب اسلامی را با جنگ تحمیلی بشکنند.