سرمایه گذاری خارجی برای قطار نجف آباد به اصفهان
سرمایه گذاری خارجی برای قطار نجف آباد به اصفهان
اصفهان امروز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان : اقدامات مناسبی در راستای جذب سرمایه‌گذاری در استان اصفهان شکل گرفت، طرح‌هایی در استان به ارزش حدود 20 هزار میلیارد تومان وجود دارد که درصدد جذب سرمایه‌گذاران خارجی و تامین فاینانس برای اجرا و تکمیل آنها هستیم که از آن جمله می‌توان به قطار اصفهان- نجف‌آباد یا پروژه قطار اصفهان- اهواز اشاره کرد.

سرمایه گذاری خارجی برای قطار نجف آباد به اصفهان

اصفهان امروز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان : اقدامات مناسبی در راستای جذب سرمایه‌گذاری در استان اصفهان شکل گرفت، طرح‌هایی در استان به ارزش حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان وجود دارد که درصدد جذب سرمایه‌گذاران خارجی و تامین فاینانس برای اجرا و تکمیل آنها هستیم که از آن جمله می‌توان به قطار اصفهان- نجف‌آباد  یا پروژه قطار اصفهان- اهواز اشاره کرد.

سید حسن قاضی عسگر ادامه داد: با پرتال سرمایه‌گذاری که در دوره گذشته راه‌‌اندازی شده برخی مجوزهایی وجود دارد که به آن بی‌نام گفته می‌شود و همه مراحل را گذرانده و اگر کسی بخواهد سرمایه‌گذاری کند مجوز در چند روز صادر می‌شود.

قاضی عسگر بیان داشت:اگر سرمایه‌گذارانی که در گذشته در اصفهان سرمایه‌گذاری کرده‌اند را راضی نگاه نداریم، نمی‌توانیم سرمایه‌گذار دیگری را جذب کنیم، باید سیستم بروکراتیک را فعال کنیم و سرمایه‌‌گذاران داخل استان را راضی نگاه داریم.

وی خاطر نشان کرد:در شرایط فعلی به مدیرانی نیاز داریم که از شهامت و شجاعت بالایی برخوردار باشند و ارتباط و تعامل خوبی داشته باشند، باید مدیران فعال و کارآمد را در حضور اصحاب رسانه به مردم معرفی کنیم و مدیران ناکارآمد را با افراد شایسته جایگزین کنیم تا بتوانیم در شرایط حساس فعلی از مشکلات عبور کنیم.

قطار نجف آباد

قطار نجف آباد

نجف آباد نیوز