فیلم پور احمد بهانه ای برای ساخت شهرک سینمایی دفاع مقدس در نجف آباد
فیلم پور احمد بهانه ای برای ساخت شهرک سینمایی دفاع مقدس در نجف آباد

امروز اولین مراحل کار تولید فیلم  کیومرث پور احمد در خصوص دفاع مقدس در نجف آباد  کلید خورد. این فیلم که به بازسازی خاطرات اکبر کاظمی یکی از نیروهای شناسایی لشگر زرهی ۸ نجف اشرف در یکی از عملیات های غرب کشور می پردازد با پشتیبانی کنگره سرداران و ۲۵۰۰ شهید نجف آباد و لشگر زرهی […]

امروز اولین مراحل کار تولید فیلم  کیومرث پور احمد در خصوص دفاع مقدس در نجف آباد  کلید خورد.

این فیلم که به بازسازی خاطرات اکبر کاظمی یکی از نیروهای شناسایی لشگر زرهی ۸ نجف اشرف در یکی از عملیات های غرب کشور می پردازد با پشتیبانی کنگره سرداران و ۲۵۰۰ شهید نجف آباد و لشگر زرهی ۸ نجف اشرف ساخته خواهد شد.

ساخت این فیلم در محل تنها میدان تیر بسیج نجف آباد نگرانیهایی را در خصوص امکان تخریب این محل به وجود آورده است. شنیده ها حاکی از آن است که یکی از مسئولان شهرستان با استقبال از این کار پیشنهاد ساخت و راه اندازی شهرک سینمایی دفاع مقدس در همین مکان را داده است.

ساخت دکور این فیلم سینمایی در نجف آباد اصفهان شروع شده و طبق برنامه ریزی انجام شده مهر ماه، پوراحمد فیلم خود را کلید خواهد زد. حدود ۹۰ درصد فیلمبرداری این فیلم که با مشارکت انجمن سینمای دفاع مقدس ساخته خواهد شد در نجف آباد انجام می شود.
فیلم جدید پوراحمد یک شخصیت محوری دارد که قرار است بازیگر مطرحی برای ایفای این نقش انتخاب شود و تعدادی شخصیت نیز در فیلمنامه وجود دارند که به احتمال زیاد از بین اهالی نجف آباد که به لهجه مسلط هستند، انتخاب خواهند شد. «شناسایی» داستان رزمنده‌ای است که در یک عملیات پای او روی مین می‌رود و ۱۸ روز در خاک عراق گرفتار می‌ شود.