شهادت مامور وظیفه شناس نیروی انتظامی نجف آباد
شهادت مامور وظیفه شناس نیروی انتظامی نجف آباد

استوار دوم مظاهر احمدی یکی از ماموران وظیفه شناس نیروی انتظامی نجف آباد که  نزدیک به ده روز پیش در زمان تعقیب و گریز سارقین در  نزدیکی کلانتری شماره ۱۹ ویلاشهر بر اثر تصادف به کما رفته بود، با وجود تلاش های صورت گرفته به شهادت رسید. این شهید عزیز از اهالی شهر جوزدان بود […]

استوار دوم مظاهر احمدی یکی از ماموران وظیفه شناس نیروی انتظامی نجف آباد که  نزدیک به ده روز پیش در زمان تعقیب و گریز سارقین در  نزدیکی کلانتری شماره ۱۹ ویلاشهر بر اثر تصادف به کما رفته بود، با وجود تلاش های صورت گرفته به شهادت رسید.

شهید مظاهر احمدی2

این شهید عزیز از اهالی شهر جوزدان بود که در تعقیب و گریز موتوری با راکبین یک دستگاه موتور سیکلت سارقین  به دلیل سرعت زیاد در تعقیب کنترل موتور سیکلت خود را از دست داده و با شدت به زمین برخورد کرده بود که در این حادثه پس از خرد شدن کلاه ایمنی، بر اثر ضربه مغزی به کما رفته بود.

لازم به ذکر است  پیکر این شهید صبح امروز در شهر جوزدان تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

مراسم دومین روز این شهید چهار شنبه دوم مهر ماه امسال از ساعت هفت و نیم صبح تا ۱۰:۳۰ در مسجد جامع جوزدان برگزار شد.

پنج شنبه سوم مهر ماه نیز سومین روز مراسم شهادت این استوار دوم از ساعت ۳ تا پنج و نیم عصر در مسجد فاطمیه امامزاده ساره مریم برگزار خواهد شد.

هفتمین روز شهادت این شهید عزیز نیز دو شنبه هفته آینده هفتم مهر ماه از ساعت ۷:۳۰ تا ده و نیم صبح در مسجد جامع جوزدان برگزار خواهد شد.

فرماندهی نیروی انتظامی نجف آباد نیز پنج شنبه هفته جاری سوم مهر ماه از ساعت ۷ تا ۹ صبح مراسمی را به یاد نیروی تازه شهید شده خود همراه با زیارت عاشورا در محل مسجد فاطمیه جوزدان برگزار خواهد کرد.