شیخ ابوطالب نجف آباد به فرزند شهیدش پیوست
شیخ ابوطالب نجف آباد به فرزند شهیدش پیوست

مردم قدر شناس نجف آباد امروز پیکر حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ ابوطالب مصطفایی یکی از سرشناس ترین علمای شهر خود را پس از تشییع از مسجد امام صادق (ع) این شهرستان به سمت حسینیه اعظم و باغ ملی برای خاکسپاری در قطعه علماء گلزار شهدا بدرقه کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی […]

مردم قدر شناس نجف آباد امروز پیکر حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ ابوطالب مصطفایی یکی از سرشناس ترین علمای شهر خود را پس از تشییع از مسجد امام صادق (ع) این شهرستان به سمت حسینیه اعظم و باغ ملی برای خاکسپاری در قطعه علماء گلزار شهدا بدرقه کردند.

شیخ ابوطالب4

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز در این مراسم که باحضور تعداد زیادی از مردم و مسئولان شهرستان برگزار شد،پیکر این روحانی برجسته و با نفوذ که سردار شهید محمد جواد مصطفایی را نیز در راه اسلام تقدیم کرده،سالهای زیادی از عمر پر برکت خود را صرف خدمت صادقانه به اسلام و ترویج شعائر الهی کرده بود.

حجت الاسلام و المسلمین حسناتی امام جمعه نجف آباد نیز در مراسم ترحیم این عالم ربانی در مسجد الرسول این شهرستان با بیان ویژگی های شخصیتی ایشان،خواستار ادامه راه این عالم وارسته توسط طلاب جوان و تقویت مبانی فکری و عقیدتی جامعه در بخش های مختلف شد.

شیخ ابوطالب3

علاوه بر مراسم ترحیم حاج شیخ ابوطالب مصطفایی که پنج شنبه از ساعت ۲ تا چهار و نیم عصر در مسجد الرسول برگزار شد،مراسم شب سوم این عالم نیز جمعه از ساعت هشت تا یازده صبح و ۲ الی چهار و نیم عصر در حسینیه اعظم برپا می شود.

لازم به ذکر است که علاوه بر مراسم هفتمین روز در گذشت این روحانی معروف که سه شنبه هفته آینده از ساعت ۲ الی چهار و نیم عصر در مسجد الرسول برگزار می شود،مراسم یادبودی نیز پنج شنبه ۲۲ آذر ماه از ساعت دو تا چهار و نیم عصر در حسینیه اعظم برپا خواهد شد.

شیخ ابوطالب2

شیخ ابوطالب6