فک پلمپ خانه معلم نجف آباد
فک پلمپ خانه معلم نجف آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز؛با اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش نجف آباد، خانه معلم نجف آباد که به دلیل برخی مشکلات حقوقی با اداره اوقاف چند ماهی پلمپ بود،با پیگیری های برخی از مسئولین فک پلمپ شد. از حدود پنج ماه پیش با شکایت متولیان موقوفه معروف به ملا عبدالرحیم،مجموعه تفریحی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز؛با اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش نجف آباد، خانه معلم نجف آباد که به دلیل برخی مشکلات حقوقی با اداره اوقاف چند ماهی پلمپ بود،با پیگیری های برخی از مسئولین فک پلمپ شد.

از حدود پنج ماه پیش با شکایت متولیان موقوفه معروف به ملا عبدالرحیم،مجموعه تفریحی ویژه فرهنگیان نجف آباد که یک رستوران و دو تالار مهر و ماه را داراست، به صورت کامل پلمپ شده بود،اما سرانجام ساعت ۷ صبح روز پنجشبنه این مجموعه فک پلمپ شد.

البته شکایت متولیان موقوفه به این مجموعه محدود نبوده و آنان مدعی وقفی بودن حدود ۱۴۰ هزار هکتار از اراضی آن منطقه می باشند که لازم به ذکر است مراکز دیگری همچون:تربیت معلم شهید آیت(دانشگاه فرهنگیان)،آموزشکده فنی و حرفه ای سمیه،هنرستان دکتر شریعتی،مرکز مطالعات معلمان،جهاد کشاورزی،پارک فیروزه و منازل مسکونی فیروز آباد،در محدوده این ۱۴۰ هزار هکتار می باشند.

حال باید دید پس از این پنج ماه که با حاشیه هایی از جمله اعتراض مدیران برخی مدارس و تجمع آنان در اداره اوقاف همراه بوده،واکنش اوقاف و امور خیریه،آموزش و پرورش،و شاکیان،نسبت به این فک پلمپ چگونه خواهد بود!