فیلم جدید پور احمد برای جذب مخاطبان کوتاه تر شد
فیلم جدید پور احمد برای جذب مخاطبان کوتاه تر شد

فیلم سینمایی ۵۰ قدم آخر به کارگردانی کیومرث پوراحمد برای اکران عمومی ۱۷ دقیقه کوتاه شد. به گزارش ایرنا، پس از نمایش عمومی فیلم سینمایی ۵۰ قدم آخر در بخش سودای سیمرغ سی و دومین جشنواره فیلم فجر، دست اندرکاران این اثر سینمایی اقدام به تدوین مجدد این اثر سینمایی کردند. بر اساس این گزارش، […]

فیلم سینمایی ۵۰ قدم آخر به کارگردانی کیومرث پوراحمد برای اکران عمومی ۱۷ دقیقه کوتاه شد.

به گزارش ایرنا، پس از نمایش عمومی فیلم سینمایی ۵۰ قدم آخر در بخش سودای سیمرغ سی و دومین جشنواره فیلم فجر، دست اندرکاران این اثر سینمایی اقدام به تدوین مجدد این اثر سینمایی کردند.

بر اساس این گزارش، این اثر سینمایی در تدوین مجدد، ۱۷ دقیقه از نسخه نمایش داده شده در جشنواره فیلم فجر کوتاه تر شده است.

سعید سعدی با تایید این خبر گفت: نکته مهم در تولیداین اثر بازگشت کیومرث پوراحمد بعد از شش سال دوری از سینما به پشت دوربین بود که این هم حاصل شد و دیگر مسائل با همراهی پوراحمد به عنوان کارگردان این اثر با همکاران خود قابل رفع است.

وی احترام به مخاطب را یکی از خصوصیات فردی و حرفه ای کیومرث پورزاحمد در طی بیش از سه دهه حضور مستمر در عرصه سینما دانست و تصریح کرد بعد از بازخوردهای صورت گرفته در جشنواره فیلم فجر تصمیم بر آن شد تا فیلم برای گرفتن ریتمی تندتر و افزایش صحنه های تعلیقی آن بار دیگر مورد نظارت در تدوین قرار بگیرد و امیدواریم که نسخه نهایی آماده شده در اکران نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

۵۰ قدم آخر به عنوان جدیدترین تجربه تجربه کارگردانی کیومرث پوراحمد بر اساس ایده ای از حبیب احمدزاده مقابل دوربین رفته است و داستان آن درباره سرگذشت یکی از نیروهای اطلاعات و عملیات لشگر زرهی نجف اشرف در عملیات والفجر چهار است.

بابک حمیدیان، طناز طباطبایی و جمعی از بازیگران انجمن سینمای جوانان و تئاتر اصفهان و نجف آباد بازیگران این اثر سینمایی را تشکیل می دهند.