زخمی شدن محیط بان قمیشلو  در درگیری با شکارچیان غیر مجاز
زخمی شدن محیط بان قمیشلو  در درگیری با شکارچیان غیر مجاز

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: عصر روز ۲۹ آبان در جریان درگیری مابین محیط بانان و دو نفر شکارچی غیرمجاز در ارتفاعات پارک ملی قمیشلوی اصفهان، محیط بان حبیب اله کریمی از ناحیه پا مورد اصابت گلوله اسلحه ژ۳ قرار گرفت و به بیمارستان انتقال یافت. با اعزام نیروهای کمکی، […]

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: عصر روز ۲۹ آبان در جریان درگیری مابین محیط بانان و دو نفر شکارچی غیرمجاز در ارتفاعات پارک ملی قمیشلوی اصفهان، محیط بان حبیب اله کریمی از ناحیه پا مورد اصابت گلوله اسلحه ژ۳ قرار گرفت و به بیمارستان انتقال یافت.

حبیب اله کریمی محیط بان قمیشلو در جریان تیراندازی شکارچی مجروح شدبا اعزام نیروهای کمکی، یکی از متخلفین دستگیر و نفر دوم از صحنه درگیری متواری می شود که حکم جلب وی نیز از سوی مقام قضایی صادر و تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهم فراری ادامه دارد.

از متهم دستگیر شده یک قبضه اسلحه و ۲۳ عددفشنگ جنگی ژ۳ (دو گلوله نیز به سمت محیط بانان شلیک شده بود) کشف و ضبط و متهم تحویل مراجع قضایی گردیده است.

پیش از این محیط بان حبیب اله کریمی توسط شکارچیان غیرمجاز از روی موتورسیکلت به زمین پرتاب شده و دچار شکستگی مهره های کمر شده بود.