مراسم تشییع پیکر نهمین شهیدنیروی لشگر ۸ در دفاع از حرم
مراسم تشییع پیکر نهمین شهیدنیروی لشگر ۸ در دفاع از حرم

پیکر این شهید ساکن قلعه سفید، فردا بر روی دستان مردم شهید پرور نجف آباد و قلعه سفید تشییع می شود. پیکر شهیدان سرلک و قربانی از تهران، جمشیدیان از نجف‌آباد و مصطفوی از همدان که در دفاع از حرم حضرت زینب(س)، در عملیات محرم به شهادت رسیدند صبح روز جمعه به کشور بازگشته بود. […]

مراسم تشییع پیکر نهمین شهیدنیروی لشگر ۸ در دفاع از حرمپیکر این شهید ساکن قلعه سفید، فردا بر روی دستان مردم شهید پرور نجف آباد و قلعه سفید تشییع می شود.
پیکر شهیدان سرلک و قربانی از تهران، جمشیدیان از نجف‌آباد و مصطفوی از همدان که در دفاع از حرم حضرت زینب(س)، در عملیات محرم به شهادت رسیدند صبح روز جمعه به کشور بازگشته بود.
به گزارش ایمنا، تنها در حدود ۱۰ روز گذشته پنج تن از نیروهای این لشگر در درگیری های شدید صورت گرفته به شهادت رسیده اند که شهیدان پویا ایزدی،حمیدرضا دایی تقی، حسن احمدی و کمیل قربانی جزء این شهدا هستند.
پیش از این نیز در طول کمتر از دو سال، لشگر زرهی ۸ نجف اشرف به عنوان یکی از موفق ترین نیروهای عمل کننده در سال های دفاع مقدس و دفاع از حرم حضرت زینب(س) چهار شهید دیگر به نام های روح اله کافی زاده، محسن حیدری، موسی کاظمی و علیرضا نوری را تقدیم این راه کرده بود.
لشگر ۸ نجف اشرف تاکنون بالاترین آمار شهدای مدافع حرم کشور را به خود اختصاص داده است.
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز چندی قبل در یک برنامه زنده تلویزیونی علت افزایش تعداد شهدای مدافع حرم را افزایش نیروهای مستشاری ایرانی مستقر در سوریه بیان کرده بود.

najafabad.ir