مراسم معارفه شهردار جدید گلدشت برگزار شد
مراسم معارفه شهردار جدید گلدشت برگزار شد

خبرگزاری ایمنا: در مراسمی با حضور تعدادی از مسئولان شهرستان،اصحاب رسانه و تعدادی از مردم شفیعی شهردار پیشین علویجه به عنوان شهردار جدید گلدشت معرفی و از زحمات حججی در طول چند سال تصدی این مسئولیت قدردانی شد. به گزارش خبرنگار ایمنا از نجف آباد در این مراسم که تالار اجتماعات شهرداری گلدشت برگزار شد […]

خبرگزاری ایمنا: در مراسمی با حضور تعدادی از مسئولان شهرستان،اصحاب رسانه و تعدادی از مردم شفیعی شهردار پیشین علویجه به عنوان شهردار جدید گلدشت معرفی و از زحمات حججی در طول چند سال تصدی این مسئولیت قدردانی شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از نجف آباد در این مراسم که تالار اجتماعات شهرداری گلدشت برگزار شد شفیعی شهردار جدید گلدشت در سخنانی اظهار امیدواری کرد تا بتواند با کمک تمامی مسئولان و مردم عملکرد مجموعه تحت مدیریتش را در تمامی زمینه ها بهبود ببخشد.»

حججی که در طول تصدی مسئولیت خود در شهرداری گلدشت پروژه های مهمی  مانند اجرای نماد میدان شهدای جهان اسلام را در کارنامه اش به ثبت رساند از این پس مسئولیت شهرداری کهریزسنگ را بر عهده خواهد داشت.

شهر گلدشت که به دلیل فعالیت چندین واحد کارخانه کاشی و صنایع مختلف از اهمیت خاصی در نجف آباد برخوردار است در مسیر جاده مواصلاتی این شهرستان و مرکز استان قرار گرفته است.

 لازم به ذکر است که مشکل اسناد مالکیت تعدادی از زمین های کشاورزان این شهر با کمیته امداد یکی از مهمترین و قدیمی ترین معضلات موجود در گلدشت به شمار می آید که در طول یک سال اخیر پیگیری های زیادی از سوی مسئولان شهرستان به منظور حل آن صورت گرفته است.

اخبار رسیده از تحولات شهرداران نجف آباد همچنین حاکی از انتصاب عباس مرادی و ایرجی به عنوان شهرداران جدید اصغر آباد کهریزسنگ و جوزدان حکایت دارد.