مسابقه دوچرخه‌سواری در نجف‌آباد
مسابقه دوچرخه‌سواری در نجف‌آباد

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، کیوان لیمویی رییس هیات دوچرخه سواری استان اصفهان گفت: این مسابقه به یاد سردار شهید احمد کاظمی و لشگر هشت نجف اشرف که اولین لشکر وارد شده به خرمشهر پس از فتح این شهر است برگزار شد. لیمویی افزود: در این دوره از رقابت ها که با همکاری هیات استان […]

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، کیوان لیمویی رییس هیات دوچرخه سواری استان اصفهان گفت: این مسابقه به یاد سردار شهید احمد کاظمی و لشگر هشت نجف اشرف که اولین لشکر وارد شده به خرمشهر پس از فتح این شهر است برگزار شد. 
لیمویی افزود: در این دوره از رقابت ها که با همکاری هیات استان و توسط هیات دوچرخه سواری شهرستان نجف آباد برگزار شد ۱۴ نفر در رده سنی جوانان و ۴۴ نفر در رده بزرگسالان از کل استان اصفهان شرکت کردند. 
وی اظهار کرد: “امیرحسین جمشیدیان” ، “علیرضا صادقی فر” و “علیرضا شاهقلی” به ترتیب مقام های اول تا سوم رده جوانان را به خود اختصاص دادند. 
رییس هیات دوچرخه سواری استان اصفهان تصریح کرد: در رده سنی بزرگسالان نیز “حسین رفیعی” ، “عادل محمدی” و “یعقوب افشار” به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند. 
وی یادآور شد: به برندگان هر رده سنی شش میلیون ریال جوایز نقدی اهدا شد. 
لیمویی همچنین افزود: یک دوره مسابقه قهرمانی استان و انتخابی تیم استان به منظور اعزام به مسابقات قهرمانی کشور در رشته کوهستان و مواد کراس کانتری و دانهیل ۱۶ خرداد سال جاری در بهارستان اصفهان برگزار می شود.