مصدومیت پنج نفر بر اثر واژگونی یک پراید در محور فولاد‎شهر-نجف‎آباد
مصدومیت پنج نفر بر اثر واژگونی یک پراید در محور فولاد‎شهر-نجف‎آباد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی مرکز فوریت‎های پزشکی ‎ در اصفهان، مهرداد آرتنگ، رئیس اداره اورژانس پیش‌ بیمارستانی دانشگاه اصفهان اظهار کرد: ساعت ۱۳:۳۰ روز پنج‌شنبه ۱۸ مهرماه ۹۲ طی تماس تلفنی با اتاق فرمان ۱۱۵ این شهرستان اعلام شد که یک دستگاه خودرو پراید در محور فولاد‎شهر-نجف‎آباد نزدیک […]

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی مرکز فوریت‎های پزشکی ‎ در اصفهان، مهرداد آرتنگ، رئیس اداره اورژانس پیش‌ بیمارستانی دانشگاه اصفهان اظهار کرد: ساعت ۱۳:۳۰ روز پنج‌شنبه ۱۸ مهرماه ۹۲ طی تماس تلفنی با اتاق فرمان ۱۱۵ این شهرستان اعلام شد که یک دستگاه خودرو پراید در محور فولاد‎شهر-نجف‎آباد نزدیک به منطقه جوزدان، واژگون و حال سرنشینان آن وخیم گزارش شد.

آرتنگ متذکر شد: براساس این گزارش، یک واحد امدادی از اورژانس پیش‌بیمارستانی ۱۱۵ و یک واحد امدادی آمبولانس هلال‎احمر بر بالین مصدومان حاضر شدند و مصدومان این حادثه را پس از  ارائه خدمات اولیه درمانی، توسط آمبولانس به بیمارستان شهید مطهری فولادشهر منتقل کردند.

رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه اصفهان تصریح کرد: تکنسین‎های فوریت‎های پزشکی اورژانس استان اصفهان در  هفته گذشته با حضور بر بالین دو هزار ۶۴ بیمار و مصدوم به آنان خدمات پیش بیمارستانی ۱۱۵ ارائه کردند.

*جوان ۲۶ ساله از خطر سقوط از ارتفاع جان سالم به در برد

صبح امروز جوان ۲۶ ساله‌ای در شهرستان نجف‌آباد ضمن برق گرفتگی و سوختگی دست‌ها، از  ارتفاع سقوط کرده و دچار آسیب شدید به ستون فقرات شد.

مجتبی حاج علی عسگری، مسئول امور پایگاه‌های شهرستان نجف‌آباد در خصوص جزئیات این حوادث، گفت: صبح امروز یکشنبه ۲۱ مهرماه طی تماسی با اتاق فرمان ۱۱۵ شهرستان نجف‎آباد اعلام شد که جوان ۲۶ ساله‎ای در خیابان فردوسی مرکزی شهرستان نجف‎آباد دچار برق گرفتگی و به دنبال آن، سقوط از ارتفاع شده است.

وی افزود: بلافاصله یک واحد امدادی اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ از نجف‎آباد به محل حادثه اعزام شد.

مسئول امور پایگاه‌های شهرستان نجف‎آباد اضافه کرد: تکنسین‎های اورژانس پس از رسیدن بر بالین مصدوم و کنترل علائم حیاتی وی که بر اثر برق گرفتگی دچار سوختگی کف‎دستان و همچنین منجر به سقوط از ارتفاع و دچار ضربه شدید در ناحیه گردن و دستها و پاها شده بود را پس از ارائه خدمات اولیه درمانی توسط آمبولانس به بیمارستان شهید منتظری شهرستان نجف‎آباد منتقل کردند.