میزبانی اجلاسیه ملی شهدا از جانشین فرمانده سپاه و فرمانده بسیج کشور
میزبانی اجلاسیه ملی شهدا از جانشین فرمانده سپاه و فرمانده بسیج کشور

اجلاسیه ملی شهدا در آخرین روز برگزاری خود میزبان سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران و سردار نقدی فرمانده کل بسیج کشور در دو برنامه مختلف خواهد بود. در برنامه صبح این اجلاسیه که به گرامیداشت مقام و جایگاه شهدای فرهنگی در هشت سال دفاع مقدس می پردازد، در کنار اجرای ویژه برنامه های […]

اجلاسیه ملی شهدا در آخرین روز برگزاری خود میزبان سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران و سردار نقدی فرمانده کل بسیج کشور در دو برنامه مختلف خواهد بود.

در برنامه صبح این اجلاسیه که به گرامیداشت مقام و جایگاه شهدای فرهنگی در هشت سال دفاع مقدس می پردازد، در کنار اجرای ویژه برنامه های مختلفی مانند اجرای گروه سرود ۱۰۰ نفره دانش آموزان مدرسه شاهد امام علی (ع) و تعدادی از کلیپ های تهیه شده،سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه سخنرانی خواهد کرد.

در برنامه صبح اجلاسیه در آخرین روز برگزاری،منتخبان جامعه دانش آموزان،معلمان،دانشجویان،اساتید دانشگاه،کارمندان و دیگر اقشار فرهنگی شاخص حضور خواهند داشت.

عصر این روز نیز با حضور نزدیک به هشت هزار نفر از رزمندگان سالهای دفاع مقدس لشگر زرهی ۸ نجف اشرف که با خانواده های خود در محل حسینیه حضور پیدا خواهند کرد، مراسم اختتامیه رسمی این اجلاسیه با سخنرانی سردار نقدی فرمانده کل بسیج کشور برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که دلیل ظرفیت محدود حسینیه حضرت فاطمه زهرا،شرکت کنندگان در تمامی برنامه های اجلاسیه در طی سه روز برگزاری این برنامه با دعوت قبلی در این محل حاضر شده اند و به همین دلیل برخی از مسئولان اجرایی با اشاره به امکانات فراهم شده برای پخش زنده تمامی این برنامه ها از شبکه اصفهان از مردم شریف نجف آباد نیز به دلیل مشکلات به وجود آمده عذر خواهی کرده اند.