ناامید شدن مردم از جمهوری اسلامی بزرگترین خطر تهدید کننده نظام است
ناامید شدن مردم از جمهوری اسلامی بزرگترین خطر تهدید کننده نظام است

خبرگزاری ایمنا:امام جمعه نجف آباد گفت: القای ناکارآمدی نظام اسلامی و ایجاد یاس و ناامیدی در بین طبقات مختلف مردم در طول بیش از سه دهه اخیر به عنوان یکی از مهمترین اهداف دشمنان مطرح بوده و در انتخابات اخیر نیز این موضوع با شدت بیشتری دنبال می شود. به گزارش خبرنگار ایمنا حجت الاسلام […]

خبرگزاری ایمنا:امام جمعه نجف آباد گفت: القای ناکارآمدی نظام اسلامی و ایجاد یاس و ناامیدی در بین طبقات مختلف مردم در طول بیش از سه دهه اخیر به عنوان یکی از مهمترین اهداف دشمنان مطرح بوده و در انتخابات اخیر نیز این موضوع با شدت بیشتری دنبال می شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا حجت الاسلام و المسلمین مصطفی حسناتی امام جمعه نجف آباد در خطبه های این هفته نماز با اعلام این مطلب خاطر نشان ساخت: به امید خداوند و با حضور پرشور و حماسی ملت ایران در مقاطع حساسی مانند انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری بار دیگر شاهد مایوس شدن دشمنان از شکست ملت ایران خواهیم بود.

حسناتی در بخش دیگری از سخنان خود اعتماد مردم به نظام اسلامی را مهمترین عامل حفظ و پیشرفت کشور دانست و افزود: در صورت مشارکت ضعیف مردم در این صحنه علاوه بر افزوده شدن طمع دشمنان برای اعمال فشار بیشتر و گرفتن امتیازات مورد نظرشان، منتخبین مردم در هر دو انتخابات نیز از پشتوانه عظیم مردمی در مسیر کمک به حل مشکلات و ایستادگی در برابر زیاده خواهان محروم خواهند شد.

امام جمعه نجف آباد همچنین از سالروز قیام ۱۵ خرداد در سال چهل و دو به عنوان مقطعی عاشورا گونه در تاریخ معاصر کشور نام برد و اضافه کرد: حضرت امام خمینی (ره) به عنوان یکی از بی نظیر ترین شخصیت های انقلابی جهان، به خوبی توانست ضمن هدایت مردم برای برپایی نظامی اسلامی،با تشکیل نهادهایی انقلابی مانند بسیج و سپاه تداوم آینده آن را نیز تضمین کند.

سالروز مبعث حضرت محمد (ص)، وفات حضرت ابوطالب و شهادت هفتمین امام شیعیان حضرت موسی بن جعفر (ع) از دیگر مناسبت هایی بودند که خطیب نماز جمعه نجف آباد به آنها اشاره کرد.

حسناتی در اولین خطبه نماز نیز به بیان دیدگاه اسلام در خصوص چگونگی انتخاب رفیق و  ویژگی های یک دوست صدیق پرداخت.