هندبال ساحلی از هندبال سالنی جدا شود
هندبال ساحلی از هندبال سالنی جدا شود

حسین نظری سرمربی تیم هندبال ساحلی امیدهای نجف آباد با بیان این مطلب اظهار داشت: به نظر من هندبال ساحلی از هندبال سالنی جدا شود و مسابقات این دو رشته با هم تداخل داشته باشند و اگر این‌گونه شود به پیشرفت هندبال ساحلی کمک به سزایی می‌کند. وی ادامه داد: پیشنهاد من این است، بازیکنانی […]

حسین نظری سرمربی تیم هندبال ساحلی امیدهای نجف آباد با بیان این مطلب اظهار داشت: به نظر من هندبال ساحلی از هندبال سالنی جدا شود و مسابقات این دو رشته با هم تداخل داشته باشند و اگر این‌گونه شود به پیشرفت هندبال ساحلی کمک به سزایی می‌کند.

وی ادامه داد: پیشنهاد من این است، بازیکنانی که می‌خواهند در لیگ ساحلی بازی کنند، نباید در هندبال سالنی فعالیت داشته باشند و مسئولین می‌توانند بازی کردن بازیکنان ساحلی در سالن را ممنوع کنند.

سرمربی تیم هندبال ساحلی نجف‌آباد پیرامون مسابقات امیدهای استان اصفهان که تیمش قهرمان این رقابت‌ها شد تاکید کرد: اولین دوره مسابقات هندبال ساحلی امیدهای استان اصفهان به منظور آمادگی نمایندگان استان در مسابقات کشوری برگزار شد که خوشبختانه به مقام قهرمانی رسیدیم، در این رقابت‌ها تیم‌ها پیشرفت خوبی در جریان مسابقات داشتند.

وی با اشاره به تیم نجف‌آباد در مسابقات کشوری گفت: نزدیک به ۴۰ روز است که تمرینات تیم آغاز شده و در مسابقات استانی شرکت کردیم و در این رقابت‌ها برخی از بازیکنان تیم را محک زدیم و این مسابقات بسیار به آمادگی تیم ما کمک کرد.

وی افزود: سید حسن افتخاری یک اصفهانی است که در راس انجمن ساحلی ایران است و این امر به پیشرفت اصفهان در این رشته کمک می کند، با وجود اینکه اصفهان فاقد دریا و ساحل است اما نمایندگان اصفهان می‌توانند در رقابت‌های کشوری مقام های شایسته‌ای را کسب کنند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان