ویلاشهر ادامه شیک ترین محرومیت در نجف آباد
ویلاشهر ادامه شیک ترین محرومیت در نجف آباد

شهر،شهرک،منطقه ویا هر پیشوندی که برای ویلاشهر ۳۵ هزار نفری انتخاب کنیم برای محرومیت تعجب برانگیز این بخش از نجف آباد تفاوتی ندارد و مهم ادامه این روند در بخش های مختلف این منطقه با وجود ظاهر شیک و اتو کشیده آن است. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز با وجود اینکه […]

شهر،شهرک،منطقه ویا هر پیشوندی که برای ویلاشهر ۳۵ هزار نفری انتخاب کنیم برای محرومیت تعجب برانگیز این بخش از نجف آباد تفاوتی ندارد و مهم ادامه این روند در بخش های مختلف این منطقه با وجود ظاهر شیک و اتو کشیده آن است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز با وجود اینکه اکثریت ساکنین ویلاشهر را فرهنگیان،نیروهای نظامی و به نوعی طبقه تقریبا متوسط به بالای جامعه تشکیل می دهند ولی این منطقه هنوز نیز از نبود امکاناتی مانند مرکز درمانی رنج می برد که این امر در هفته های اخیر صدای جهرمی امام جمعه جدید آن را هم در آورده است.

حجت الاسلام و المسلمین فاطمی جوان که دومین امام جمعه ویلاشهر به شمار می آید در یکی از آخرین خطبه های نماز خود با انتقاد شدید از محرومیت های چندین ساله ساکنین ویلاشهر از عدم توجه جدی مسئولان شهرستان به این امر گله کرده بود که این اظهار نظر با عکس العمل برخی مسئولان همراه شده است.

در حال حاضر نبود یک مرکز درمانی و پزشکی با حداقل امکانات در کنار عدم افتتاح زیر گذر دانشگاه آزاد با وجود آغاز عملیات اجرایی آن در چند سال قبل و مشکلات مربوط به تردد مردم از تنها راه ارتباطی ویلاشهر با شهرک های صنعتی مجاور مهمترین معضلات مطرح در افکار عمومی ساکنان این منطقه به شمار می آید.

البته در ماهها و سالهای اخیر مسئولان مختلف بارها از نزدیک بودن حل این معضلات خبر داده بودند ولی ادامه این روند زمزمه های جدایی ویلاشهر از نجف آباد و اعلام استقلال آن را با توجه به نزدیکی به دو شهرک صنعتی منتظریه و کاوه و امکان استفاده از ظرفیت های مالی این دو مجموعه تقویت کرده است.

لازم به ذکر است که در کنار عبور خط لوله نفت از مسیر زیرگذر شمالی ویلاشهر و بسته و باز شدن متوالی این محل به دلیل مسائل ایمنی مورد ادعای شرکت نفت،ایمنی پایین و نامناسب بودن آسفالت مسیر ورودی این منطقه از سمت خط اصلی نجف آباد به اصفهان نیز به عنوان دیگر معضلات اصلی مردم ویلاشهر به شمار می آیند.