پاسخ آموزش و پرورش نجف آباد به نظر خوانندگان نجف آباد نیوز
پاسخ آموزش و پرورش نجف آباد به نظر خوانندگان نجف آباد نیوز

آموزش و پرورش نجف آباد به دنبال درج برخی نظرات خوانندگان در حاشیه خبر تقدیر از برگزیدگان اولین دوره طرح یار مهربان، ضمن تماس تلفنی و دعوت از خبرنگار پایگاه خبری نجف آباد نیوز برای حضور در این اداره، نسبت به موارد مطرح شده در نظرات پاسخ هایی را ارائه داد. البته مدیران این مجموعه […]

آموزش و پرورش نجف آباد به دنبال درج برخی نظرات خوانندگان در حاشیه خبر تقدیر از برگزیدگان اولین دوره طرح یار مهربان، ضمن تماس تلفنی و دعوت از خبرنگار پایگاه خبری نجف آباد نیوز برای حضور در این اداره، نسبت به موارد مطرح شده در نظرات پاسخ هایی را ارائه داد. البته مدیران این مجموعه اعلام کردند که این پاسخ ها را در صورت نیاز به تمامی مدیران مرتبط در شهرستان و دیگر اقشار ارائه خواهند کرد ولی حاضر به درج موارد ذکر شده در پایگاه خبری نشدند و متن زیر را به عنوان پاسخ برای پایگاه خبری ارسال کردند.

لازم به ذکر است که دیگر مسئولین شهرستان نیز می توانند جهت پاسخ به موارد مطرح شده در پایگاه خبری و یا درج نظرات خود از طریق ایمیل و یا قسمت درج نظرات اقدام کنند.

در ادامه می توانید متن کامل پاسخ اداره آموزش و پرورش را مشاهده کنید:

پیرو مطلب منتشره در تاریخ ۱۷ دی ماه سال ۹۳ از پایگاه خبری نجف آباد نیوز تحت عنوان ” در آموزش و پرورش نجف آباد چه می گذرد؟” و ایراد ۱۲ مورد اتهام بی اساس نسبت به مسئولین آموزش و پرورش نجف آباد به اطلاع می رساند این مدیریت ضمن تکذیب برخی از موارد و اعلام تحریف برخی دیگر به دلایل مستند،اعلام می دارد آماده است در هر موقعیتی از عملکرد خود دفاع نموده و حق شکایت از نویسنده و مسئول پایگاه خبری مذکور را برای خود محفوظ نگه می دارد. بی تقوائی نویسنده در متن مشهود بوده چرا که در پوشش دفاع از ولایت فقیه،حاضر شده مطلب کذب و خلاف واقع را به آموزش و پرورش نجف آباد نسبت دهد که مطمئناً ولی فقیه و مردم نیز از این گونه نشر اکاذیب و تفرقه افکنی ها ناراضی می باشند و باید توجه داشته باشیم که در دین مبین اسلام،مجازات ایراد اتهام بدون دلایل قابل استناد چیست؟