پاسخ شهرداری نجف آباد به المان لاتین
پاسخ شهرداری نجف آباد به المان لاتین
هم‌چون سال‌های گذشته که المان‌های نوروزی متنوع با استقبال بسیار خوب شهروندان و گردشگران نوروزی مواجه شده بود، امسال نیز با تکیه بر پتانسیل‌های داخلی شهرداری و با کم‌ترین هزینه تلاش شده مجموعه‌ای متنوع از المان‌ها متناسب با سلایق مختلف شهروندان طراحی و ساخته شود.

پاسخ شهرداری نجف آباد به المان لاتین

ابراهیم رضایی مدیر روابط عمومی شهرداری نجف‌آباد در پاسخ به برخی انتقادات در خصوص رونمایی از المان عنوان لاتین نجف‌آباد در میدان شهدای دانشجو گفت: هم‌چون سال‌های گذشته که المان‌های نوروزی متنوع با استقبال بسیار خوب شهروندان و گردشگران نوروزی مواجه شده بود، امسال نیز با تکیه بر پتانسیل‌های داخلی شهرداری و با کم‌ترین هزینه تلاش شده مجموعه‌ای متنوع از المان‌ها متناسب با سلایق مختلف شهروندان طراحی و ساخته شود.
رضایی از اهتمام مجموعه مدیریت شهرداری در موضوع پاسداشت زبان و فرهنگ فارسی سخن گفت و اظهار داشت: در همین راستا المان بزرگ و منحصر به فردی در میدان گل‌ها از سمت ورودی غرب شهر طراحی و در دست اجرا است که در آن سیاه‌مشقی که به قلم استاد احمد احمدی نگاشته شده به صورت سازه‌ای با مجموع ارتفاع نزدیک به دوازده متر در معرض دید عموم شهروندان قرار خواهد گرفت.
وی موضوع این المان را شعری در مورد نجف‌آباد خواند و اظهار داشت: در کنار المان‌هایی با موضوع ایثار و شهادت، شخصیت‌های مورد علاقه کودکان، نمادهای فرهنگ، تاریخ و سوغات این شهر و طرح‌های ابتکاری، برخی از شهروندان نیز با توجه به وجود نمونه‌های مشابه در دیگر نقاط کشور، خواستار ساخت المانی به صورت عنوان لاتین نجف‌آباد بودند.
رضایی در پایان اضافه داشت: راحت‌تر بودن ساخت حروف لاتین و تاکید بر جایگاه بین‌المللی این شهر در کنار موقعیت دانشگاه آزاد آن به عنوان مجموعه‌ای علمی و مطرح در کشور و حتی جهان از دیگر دلایل ساخت این المان و نصب آن در کنار میدان شهدای دانشجو محسوب می‌شوند.

المان نوروزی لاتین

المان نوروزی لاتین

پاسخ شهرداری نجف آباد به المان لاتین