پوشش گسترده اجلاسیه ملی شهدا توسط صدا و سیما
پوشش گسترده اجلاسیه ملی شهدا توسط صدا و سیما

در کنار پخش مستقیم تمامی ویژه برنامه های اجلاسیه ملی شهدا از شبکه اصفهان، دیگر شبکه های صدا و سیما نیز در طول برگزاری این ویژه برنامه کم نظیر بارها در بخش های خبری مختلف خود به انعکاس برنامه های این اجلاسیه پرداخته اند. پس از تهیه گزارشات اولیه در سه شنبه و چهارشنبه هفته […]

در کنار پخش مستقیم تمامی ویژه برنامه های اجلاسیه ملی شهدا از شبکه اصفهان، دیگر شبکه های صدا و سیما نیز در طول برگزاری این ویژه برنامه کم نظیر بارها در بخش های خبری مختلف خود به انعکاس برنامه های این اجلاسیه پرداخته اند.

پس از تهیه گزارشات اولیه در سه شنبه و چهارشنبه هفته گذشته و تدوین این برنامه ها در ۲۴ مهر ماه، اولین برنامه تلویزیونی تهیه شده در این خصوص با عنوان “شهر شاهد” جمعه هفته گذشته به روی آنتن شبکه اصفهان رفت که در آن به معرفی نجف آباد و تشریح ویژگی های آن در حوزه ایثار و شهادت و معرفی برنامه های مختلف تدارک دیده شده برای برگزاری اجلاسیه پرداخته شده بود.

در روزهای شنبه،یکشنبه و دو شنبه هفته جاری نیز ویژه برنامه های تولید شده در خصوص لشگر زرهی ۸ نجف اشرف،دانش آموزان شهید شهرستان و روستای حاجی آباد به عنوان روستای نمونه ایثارگری کشور پخش شد.

دوشنبه هفته جاری نیز منتخبی از گزارشات تهیه شده توسط دفتر نمایندگی صدا و سیما در نجف آباد با تدوین مجدد از طریق شبکه یک سیما پخش شده است.

در طول روزهای برگزاری اجلاسیه نیز بخش های مختلف خبری مانند ساعت چهار و نیم عصر و ۸ شب شبکه اصفهان،اخبار ساعت ۲ شبکه یک،بیست و سی و اخبار شبانگاهی ساعت ۱۰ شبکه سه نیز به انعکاس گزارشات خبری مرتبط با این اجلاسیه پرداخته اند.

البته مسئولان این اجلاسیه در تلاش هستند تا بتوانند دعای ندبه جمعه این هفته را نیز جهت پخش زنده از شبکه یک سیما به میزبانی حسینیه فاطمه زهرا این شهرستان به عنوان میزبان برگزاری اجلاسیه به روی آنتن ببرند.