انتخابات تجلی حق مردم برای سرنوشت کشور است
انتخابات تجلی حق مردم برای سرنوشت کشور است
عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه نجف‌آباد گفت: انتخابات تجلی حق مردم برای تعیین سرنوشت کشور است که حضور در این صحنه بر این اساس اهمیت زیادی دارد.

حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی حسناتی در گفت‌وگو با ایسنا با برشمردن اهمیت حضور در انتخابات، اظهار کرد: این عرصه سیاسی مصداق بارز مردم‌سالاری دینی و مشارکت در اداره کشور است و مردم برای تعیین سرنوشت خود وارد این عرصه خواهند شد. وی افزود: انتخابات در کشور به مردم فرصت می‌دهد تا در تعیین سرنوشت مملکت خود دخیل باشند و اهمیت حضور به همین دلیل بسیار مهم است.

تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در نجف اباد

تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در نجف اباد

این عضو مجلس خبرگان رهبری معتقد است ضمن ضرورت حضور در انتخابات، انتخاب اصلح نیز حائز اهمیت بوده و برای این کار شهید رئیسی و دیگر شهدای دولت مثل شهیدان رجایی و باهنر الگویی برای انتخاب هستند. حسناتی خاطرنشان کرد: حامیان کاندیداها علاوه بر سخنان نامزدها نسبت به معرفی هر فرد اقدام کنند و از تخریب و تهمت نیز بپرهیزند. وی معتقد است مشارکت حداکثری توأم با انتخاب اصلح مسیر ۴۵ ساله انقلاب و دوران دولت شهید جمهور را ادامه داده و کشور به سمت پیروزی و صعود در قله‌های پیشرفت حرکت خواهد کرد.

امام‌جمعه نجف‌آباد با بیان اینکه شهادت شهدای خدمت، پرده مظلومیت را از خدمت خالصانه شهید جمهور، خدمات دولت و نظام و پیشرفت‌های چشمگیر اخیر کنار زد، تصریح کرد: وظیفه امروز ما حضور و حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران است. حجت‌الاسلام والمسلمین حسناتی یادآور شد: شرکت نکردن در انتخابات گره از مشکلات باز نمی‌کند و تنها فرصت‌سازی برای دشمن خواهد بود و در عرصه بین‌المللی دولت منتخب به دلیل کمبود آرا قدرت چانه‌زنی چندانی مثل مشارکت حداکثری نخواهد داشت.

وی به افراد صاحب نفوذ و افراد فعال در فضای مجازی توصیه کرد تا با روشنگری حقِ مردم برای حضور در انتخابات در این عرصه سیاسی فعالیت کنند. این عضو مجلس خبرگان رهبری، یادآور شد: رئیس‌جمهور منتخب باید دغدغه‌های مردم را مورد توجه قرار دهد و مثل دولت سیزدهم با روحیه خستگی‌ناپذیر و جهادی کارهای کشور را پیش ببرد.

  • منبع خبر : ایسنا