گرامیداشت اولین سالروز شهادت سردار توبه ایها با سخنرانی جانشین فرمانده سپاه
گرامیداشت اولین سالروز شهادت سردار توبه ایها با سخنرانی جانشین فرمانده سپاه

سردار سلامی: حرکت مردمی در اربعین حسینی مشتی بر دهان ناامن کنندگان منطقه بود جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در سالروز شهادت سردار توبه ایها که در مسجد جامع نجف آباد برگزار شد گفت: عاشورا بزرگترین میدان فضیلت و به عنوان قلب همه مسلمان جهان تبدیل شده و هرساله بیشتر شناحته می شود […]

سردار سلامی: حرکت مردمی در اربعین حسینی مشتی بر دهان ناامن کنندگان منطقه بود

حاج قاسم سلیمانی و جانباز شهید توبیها

حاج قاسم سلیمانی و جانباز شهید توبیها


جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در سالروز شهادت سردار توبه ایها که در مسجد جامع نجف آباد برگزار شد گفت: عاشورا بزرگترین میدان فضیلت و به عنوان قلب همه مسلمان جهان تبدیل شده و هرساله بیشتر شناحته می شود .
سردار سلامی با اشاره به اینکه امروز مسلمانان جهان با هوشیار و آگاهی کامل تمام توطئه های دشمنان را نقش بر آب می کنند افزود : آمریکا و رژیم صهیونیستی سالهاست که میخواهند ملت مسلمان ما را به زانو درآورند اما بهره گیری از رهنمونهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و هوشیاری و آگاهی مردم سبب شکست دشمنان شده است.
وی به ایثارگریهای نجف آبادیها در دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: نشانه مقاومت و شجاعت مردم این شهرستان تقدیم ۸۱ سردار و ۲ هزار و ۵۰۰ شهید به انقلاب و کشور است .
سردار توبه ایها فرمانده گردان لشگر ۴۱ ثارالله در سال ۶۲ در عملیات والفجر ۴ در اثر اصابت ترکش مجروح شد و با ۷۰ درصد مجروحیت در ۶ دی ۹۲ پس ازتحمل ۳۰ سال رنج مجروحیت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.