گرو کشی ۵ هزار متر مربعی آموزش و پرورش نجف آباد
گرو کشی ۵ هزار متر مربعی آموزش و پرورش نجف آباد

آموزش و پرورش نجف آباد با وجود گذشت چندین ماه از بهره برداری از مجتمع آموزشی خاتم الانبیا خود در مقابل فرمانداری شهرستان به عنوان یکی از نقاط پر تردد شهر هنوز نسبت به تخریب دیوار قدیمی موجود و عقب نشینی اقدامی نکرده و انجام این کار را منوط به صدور پروانه تجاری به میزان […]

آموزش و پرورش نجف آباد با وجود گذشت چندین ماه از بهره برداری از مجتمع آموزشی خاتم الانبیا خود در مقابل فرمانداری شهرستان به عنوان یکی از نقاط پر تردد شهر هنوز نسبت به تخریب دیوار قدیمی موجود و عقب نشینی اقدامی نکرده و انجام این کار را منوط به صدور پروانه تجاری به میزان ۵ هزار متر مربع کرده است.
به گزارش  خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز اداره آموزش و پرورش در حالی بر این تصمیم خود اصرار دارد که مسئولان شهرستان بارها به صورت کتبی،شفاهی و یا حتی جلسات اداری نسبت به این اقدام اعتراض کرده اند و این عقب نشینی را در بهبود ترافیک و زیبا تر شدن این نقطه موثر دانسته اند.
البته مشاهدات خبرنگار ما حاکی از آن است که محدوده تقریبی این عقب نشینی به اندازه مستطیلی با عرض پنج تا شش متر و طول بیش از پانصد متر  است که مجموعا فضایی بیش از دو هزار پانصد متر مربع از حریم خیابان را اشغال کرده است.

شنیده ها حاکی از آن است که شهرداری نیز در این زمینه اعلام آمادگی کرده تا در خصوص حل این معضل به صورت شفاف و قانونی با آموزش و پرورش تعامل داشته باشد ولی تا این لحظه و به ادعای برخی مدیران شهرداری اقدام مثبتی در این خصوص صورت نگرفته است.

البته برخی مسئولان آموزش پرورش معتقدند شهرداری باید به ازای این عقب نشینی هفت و نیم میلیارد تومان به این مجموعه پرداخت کند و به همین دلیل نباید در این مورد عقب نشینی کرد.

ذکر این نکته نیز ضروری به نظر  می رسد که در صورت عقب نشینی آموزش و پرورش از مواضع و زمین های مورد اشاره علاوه بر حل برخی مشکلات موجود در یکی از گره های کور ترافیکی شهر، فضای به وجود آمده به دانش آموزان مدارس موجود در مجتمع خاتم الانبیا،مراجعان به فرمانداری و شرکت تعاونی فرهنگیان خدمات بهتری را ارائه خواهد کرد.
البته این پایگاه اطلاع رسانی آمادگی دارد نظرات و مستندات هر دو طرف این پرونده را به صورت روشن برای مردم نجف آباد بیان کند.