دلیل موفقیت من در درجه نخست توکل به خداست
دلیل موفقیت من در درجه نخست توکل به خداست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز؛فاطمه غلامی،دانش آموز دبیرستان فرزانگان امین(استعدادهای درخشان)نجف آباد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به دلیل موفقیتش در کنکور ۹۴ و رسیدن به رتبه تک‌رقمی در کنکور امسال اظهار داشت: دلایل موفقیت من در درجه نخست توکل به خدا و پس از آن تمرکز ذهنی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز؛فاطمه غلامی،دانش آموز دبیرستان فرزانگان امین(استعدادهای درخشان)نجف آباد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به دلیل موفقیتش در کنکور ۹۴ و رسیدن به رتبه تک‌رقمی در کنکور امسال اظهار داشت: دلایل موفقیت من در درجه نخست توکل به خدا و پس از آن تمرکز ذهنی ایجاد شده در من بود، البته کمک پدر و مادرم نیز تأثیر زیادی در این موفقیت داشت.

وی با بیان “در لحظه اعلام نتایج تحت تأثیر جو قرار نگرفتم” تصریح کرد:وقتی با من تماس گرفته اعلام کردند که رتبه برتر شدم، از این موضوع خوشحال بودم و حس جالبی برایم رقم خورد اما به هیچ وجه از این مسئله جوگیر نشدم!

رتبه هفتم کنکور سراسری رشته علوم انسانی درباره برنامه‌ریزی خود در طول سال تحصیلی افزود: در سال تحصیلی گذشته تلاش زیادی داشتم و در روزهایی که به مدرسه می‌رفتم،۷ ساعت و در روزهای تعطیل ۱۳ الی ۱۴ ساعت به مطالعه درس می‌پرداختم.

وی درباره انتخاب رشته تحصیلی دانشگاهی خود تصریح کرد: تصمیم‌گیری در این مقطع بسیار سخت است اما پس از بررسی و مشاوره بین رشته‌های روانشناسی و حقوق دانشگاه تهران یک رشته را انتخاب خواهم کرد.

غلامی درباره توصیه‌هایش برای دانش‌آموزانی که برای کنکور ۹۵ تلاش می‌کنند، گفت: به پشت‌کنکوری‌ها توصیه می‌کنم برای هر روزشان برنامه‌ریزی خاصی داشته باشند و در روز زندگی کرده و از خیال‌پردازی پرهیز کنند تا با تمرکز بالا برنامه‌ای خوب برای موفقیت در کنکور داشته باشند.

وی با ابراز اینکه علاقه دارد در خدمت مردم کشورش باشد، گفت:امیدوارم هر موفقیتی که کسب می‌کنم و هر رشته‌ای که انتخاب می‌کنم زمینه‌ساز خدمت به مردم کشورم باشد.