یادگاری های بی رحمانه سه شکارچی از قمیشلو/ ۲ نفر آزاد شدند+ تصاویر
یادگاری های بی رحمانه سه شکارچی از قمیشلو/ ۲ نفر آزاد شدند+ تصاویر

عاملین کشتار حیات وحش به همراه اسلحه قاچاق در پارک ملی قمیشلو دستگیر شدند. پایگاه خبری فکر سبز برگرفته از دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew) : روز ششم فروردین ماه نیروهای یگان محیط زیست پارک ملی قمیشلو اصفهان حین گشت و کنترل در این منطقه سه شکارچی متخلف را  قبل از […]

عاملین کشتار حیات وحش به همراه اسلحه قاچاق در پارک ملی قمیشلو دستگیر شدند.

پایگاه خبری فکر سبز برگرفته از دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew) : روز ششم فروردین ماه نیروهای یگان محیط زیست پارک ملی قمیشلو اصفهان حین گشت و کنترل در این منطقه سه شکارچی متخلف را  قبل از انجام هر شکاری دستگیر کردند و ضمن ضبط یک قبضه اسلحه غیر مجاز به همراهی تعدادی فشنگ،تعداد قابل توجهی تصویر از شکارهای قبلی این افراد را نیز در گوشی متهم ردیف اول کشف کردند.

در تصاویر به دست آمده از گوشی تلفن همراهی یکی از دستگیر شدگان  بیش از پنجاه تصویر از شکار غیرمجاز انواع گونه های جانوری حمایت شده ازجمله آهو، کل و بز، قوچ و میش، کفتار راه راه و تشی بدست آمده است.

 البته هنوز دقیقا مشخص نیست که تصاویر مربوط به چه زمان و مکانی است اما بر اساس شناختی که محیط بانان از منطقه دارند تعدادی از تصاویر مشخصا متعلق به پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمیشلو خواهد بود.

متهمین پس از تشکیل پرونده به همراه اسلحه قاچاق و تصاویر بدست آمده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند که در حال حاضر یکی از این افراد در زندان به سر برده و دو نفر دیگر نیز با قید ضمانت آزاد شده اند.

تحقیقات قضایی و کارشناسی در مورد تصاویر بدست آمده از گوشی تلفن همراه هم از سوی بازپرس پرونده آغاز شده است.

بخشی از تصاویر شکارهای بی رحمانه ثبت شده در تلفن همراه مذکور را می توانید در ادامه مشاهده کنید: