​توسعه ۲۳ میلیارد تومانی درمانگاه سپاه در نجف آباد
​توسعه ۲۳ میلیارد تومانی درمانگاه سپاه در نجف آباد

ایمنا: رشید زاده فرمانده لشکر زرهی ۸ نجف اشرف گفت: اجرای پروژه بزرگ دی کلینیک نبی اکرم که به نوعی توسعه درمانگاه موجود محسوب می شود، طی ماه های اخیر با پیش بینی اعتبار نزدیک به ۲۳ میلیارد تومان در ۴ طبقه و بیش از ۶ هزار متر مربع زیربنا آغاز شده است. خاطرنشان کرد: علاوه […]

ایمنا: رشید زاده فرمانده لشکر زرهی ۸ نجف اشرف گفت: اجرای پروژه بزرگ دی کلینیک نبی اکرم که به نوعی توسعه درمانگاه موجود محسوب می شود، طی ماه های اخیر با پیش بینی اعتبار نزدیک به ۲۳ میلیارد تومان در ۴ طبقه و بیش از ۶ هزار متر مربع زیربنا آغاز شده است.

خاطرنشان کرد: علاوه بر این طرح بزرگ که ضمن خدمات رسانی به اقشار مختلف مردم امکان پوشش بخش قابل توجهی از نیازهای شهرستان و حتی غرب استان را خواهد داشت، در تعاملی سازنده با شهرداری و جهت تهاتر هزینه های مربوط به صدور پروانه ساختمانی پروژه، ادوات مهندسی لشکر انجام بخشی از خاکبرداری و خاکریزی تقاطع غیر همسطح شهیدان حجتی را بر عهده گرفته اند.
رشید زاده با اشاره به ادامه مراحل ساخت دهکده دفاع مقدس استان در سپاهان شهر افزود: با این وجود به دلیل ویژگی های خاص این شهرستان در عرصه دفاع مقدس و مغفول ماندن بسیاری از این افتخارات، با همکاری شهرداری تلاش داریم فضایی مناسب را جهت ساخت موزه دفاع مقدس نجف آباد با لحاظ کردن تمامی انتظارات اختصاص دهیم که در صورت نهایی شدن آن، جذب اعتبارات مورد نیاز هم با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد.
وی هزینه صورت گرفته برای برپایی اجلاسیه ملی شهدای شهرستان و ساخت حسینیه۱۲ هزار نفری فاطمه الزهرا در سال ۹۳ را نزدیک به هفت میلیارد تومان برآورد کرد و ادامه داد: کارهای نمایشگاهی بسیار خوبی در آن مقطع با صرف وقت و هزینه قابل توجه صورت گرفت ولی به دلیل نبود زیرساخت های لازم امکان دائمی کردن غرفه های ایجاد شده وجود نداشت.
وی با اشاره به اعلام نیاز به حامیان مالی جهت برپایی برخی ویژه برنامه های مرتبط با فرهنگ ایثار و شهادت گفت: متاسفانه هزینه نسبتاً زیادی برای ساخت فیلم ۵۰قدم آخر صرف شد ولی این اثر که قرار بود به معرفی بخشی از افتخارات رزمندگان لشکر۸ بپردازد، نتوانست موفقیت چندانی را کسب کند.