حوزه نیوز:مسئول اداره تبلیغات شهرستان گفت: علاوه بر حضور بیش از 200 نفر از ائمه جماعات ثابت شهرستان نجف آباد، 93 نفر از طلاب آقا و خانم از اداره تبلیغات اصفهان و قم برای تبلیغ رمضانی در شهرستان حکم تبلیغی دریافت کرده اند.

حضور ۹۳ روحانی مبلغ در نجف آباد

حوزه نیوز:مسئول اداره تبلیغات شهرستان گفت: علاوه بر حضور بیش از ۲۰۰ نفر از ائمه جماعات ثابت شهرستان نجف آباد، ۹۳ نفر از طلاب آقا و خانم از اداره تبلیغات اصفهان و قم برای تبلیغ رمضانی در شهرستان حکم تبلیغی دریافت کرده اند.

حجت الاسلام یزدانبخش قاسمی افزود: این مبلغین عمدتا در کمپ های ترک اعتیاد، زندان، مراکز جمعیتی، پارک ها و یادمان شهدای شهرستان نجف آباد جهت اقامه نماز، سخنرانی، گفتمان های دینی، مشاوره و پرسش و پاسخ مشغول به فعالیت تبلیغی می باشند.

یزدانبخش افزود: خواهران مبلغه نیز با حضور محافل قرآنی خانگی به بیان نکات تفسیری، احکام و دیگر موارد می پردازند.

حجت الاسلام قاسمی در خصوص ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان گفت: محفل انس با قرآن با حضور قاری برجسته کشوری جناب آقای نظری، به مناسبت سوم خرداد و ایام آزاد سازی خرمشهر در محل یادمان شهدای نجف آباد از جمله این برنامه ها محسوب می شود.

 وی خاطر نشان کرد: یکی از وظایف سازمان تبلیغات قرار دادن محتوای لازم جهت تبین بیانیه در اختیار مبلغین است که محتواهای تبلیغی شامل فایل های پاورپوینت و پی دی اف با رویکرد تبیین بیانیه گام دوم انقلاب به همراه نکات قرآنی این بیانیه و مواردی که نیاز مبلغین می باشد، در اختیار مبلغین قرار می گیرد.

تبلیغات اسلامی حضور حضور 93 روحانی مبلغ در نجف آباد

رییس سازمان تبلیغات اسلامی نجف آباد

نجف آباد نیوز