به دنبال درج مطلبی با عنوان  «تلاش برای معرفی نامزد اصلح انتخابات نجف آباد»، مخاطبان ما از طریق پیام رسان های مختلف، نقطه نظرات متعددی را برایمان ارسال کردند. تعدادی از این نظرات که فاقد تهمت و فحش بودند را در ادامه می توانید مطالعه کنید.

واکنش های مخاطبان به مطلب انتخاباتی نجف آباد نیوز

به دنبال درج مطلبی با عنوان  «تلاش برای معرفی نامزد اصلح انتخابات نجف آباد»، مخاطبان ما از طریق پیام رسان های مختلف، نقطه نظرات متعددی را برایمان ارسال کردند. تعدادی از این نظرات که فاقد تهمت و فحش بودند را در ادامه می توانید مطالعه کنید.

«مخاطب»: سلام. شما حق ندارید چون تریبون دستتون و بیت المال و کانال خبری و پشتیبانی از طرف آقایون و…..از نامزد خاصی طرفداری کنید و بجای اینکه اصالت خبری خودتون و انجام بدید بشید کانال سلیقه ای و شخصی و اختلاف افکن!

یا اسم کانال عوض کنید و شخصی اش کنید یا ادعای خبری بودن و اسم شهر و یدک نکشید.

چی بهتون میرسه یا قول چی رو ازش گرفتین که اینقدر مشتاقین که تشریف بیارن،به هر قیمتی!بسه دیگه!

این همه پا درمیونی و پیش عالم و آدم رفتن و التماس دنیا…بس نیست!تن به قانون اساسی و شورای نگهبان بدید!

آب به آسیاب دشمن نریزید….

تو این شهر چه خبره!

همه اش اختلاف و چند دستگی و …

الخیر فی ما وقع…

 

«سلام»:سلام از روز اول نگفتم شما فقط برای حمایت از یک طرف توی سر خودتون می زنید نه اینکه بخواهید واقعا به وظیفه خبر رسانی و خبر نگاریتان بپردازید البته شور انتخاباتی هم کلاهی بود که می خواستید بر سر بقیه بگذارید.

اگر واقعا دنبال این هستند که نماینده اصلح معرفی کنید بیایید ملاک هایی که امام و رهبر معظم انقلاب فرموده اند بگذارید و آقایان را به آن ملاک ها عرضه بدارید و نمره بدهید هر کدام نمره بیشتری گرفت او را معرفی کنید.

نه اینکه ابوترابی را کنار بگذارید به خاطر چرخش مدیریت اگر واقعا ایشان اصلح از بقیه باشند باید ایشان را انتخاب کرد البته من نمی گویم حتما ابوترابی باید انتخاب شود بلکه هر کدام اصلح هستند و انقلابی باید انتخاب شوند تا مجلسی مثل مجلس فعلی نداشته باشیم.

 

«چ»: شما کی هستین که تشخیص دادین مسعود منتظری نیروی ولایتی و انقلابی هستش. شما اصلا مفهوم ولایت و انقلاب رو میدونید؟!

 

«احمد»: سلام همیشه نیروی جدید وفکر تازه دلیل بر اصلح بودن نماینده نیست وما باید به تخصص وتجربه وانقلابی بودن نامزد ها توجه کنیم وباتوجه به ملاک هایی که مقام معظم رهبری چند روز پیش فرمودند انتخاب کنیم ما ، در مجلس به حقوق دان واقتصاد دان قوی ومومن وشجاع وانقلابی وباتجربه ومتخصص وجوان نیاز داریم که این موارد به جز اقتصاد دان در دکتر ابوالفضل ابوترابی وجود دارد.

 

«تیرانی»: سلام وقت بخیر. شما در کانال به وضوح اقای ابوترابی را لایق نمایندگی نمیدانید چون فقط شهر نجف اباد براتون مهمه در صورتی که مناطق محروم از این فرد با مرام راضی هستند. ماهی یک بار بیشتر این نماینده را میبینند تو کوچکترین روستاها برای مراسم های مهم میره و مردم باهاش صحبت می کنند و برای رفع مشکلاتشون تلاش میکنه و این مطالب رو در کانالتون نشون ندادید اون چیزی که ما در این فرد دیدیم دلسوزی و تلاش برای مردم محروم بوده.

 

«شهروند» : سلام.طرفداری ومعرفی نماینده اصلح شعار شماست یا واقعا قصد خیر دارید
شما برای رسیدن به چیزی تلاش میکنید که وجودش هنوز اثبات نشده
این یک مثال نیست یک حقیقت است.

شما علاقه‌مند به مسعود منتظری هستید
راه را به مردم اشتباه نشان ندهید اگر مسعود منتظری مدیر اجرائی خوبی بوده شاید فضای کاری برایش فراهم کرده اند وقتی از بخشداری کرون شهرستان تیران وکرون به بخشداری مهردشت منصوب شد باعث شد تا ایشان بتواند خودش را نشان دهد و در ادامه معاون عمرانی فرمانداری گردد وسپس شهردار نجف اباد.
ولی چرا شهردار موفق استفا داد ایا فقط به خاطر کاندیدا شدن برای مجلس بود؟
خیر شاید برای فرار از استیضاح شورای شهر بود و اگر در شورا فقط یک رای کمتر میاورد بجای قبولی استعفا باید تن به استیضاح می داد!
وبعد هم به فکر افتاد تا با ایستادن در رو در روی نماینده ایثارگر از جنس خودش کسی که در بسیاری از امور شهر ایشان را حمایت کرده ودر بسیاری از امور شهر مدیون ابوترابی است مشکل را حل کند.
الان هم که تایید صلاحیت نشده هر کسی چیزی میگوید.
استعفایش بعد از مهلت قانونی برای ثبت نام بوده خیر اتفاقا اینطور نبوده واین جز شرایط احراز است نه تایید صلاحیت
همینقدر بدانید اگر منتطری تایید صلاحیت می شد الان اولین کسانی که از او حمایت می کردند اصلاح طلبان بودند ان وقت تکلیف مشخص بود.
شما عقیده فردی را به خورد مردم تحمیل می کنید یا قصد تخریب دارید؟
اتفاقا اصلح ترین کاندیدا ها در بین افراد حوزه انتخابیه ابوالفضل ابوترابی است.
چرا که نماینده باید برای قانون گذاری تلاش کند نه امور اجرائی شهر وحوزه اتخابیه علی رغم اینکه ایشان این تلاش را هم داشته بهتر است سری بزنید به لوایح وطرح هایی که در طی این ۸ سال در مجلس تصویب شده به عملکرد قانون گذاری ایشان به دفاع از حقوق حقه مردم در مصوبات چرا فقط بخاطر اینکه در انتصابات شهر خود را دخیل نکرده و نظرش این است که مدیران کل استانها فقط باید با رعایت مقررات ودر نظر گرفتن شان و جایگاه حوزه انتخابیه مسئولین ادارات را منصوب کنند حال متهم است به اینکه در شهر باید فضای جوان گرائی و… ایجاد می کرد.

انتخابات واکنش های مخاطبان به مطلب انتخاباتی نجف آباد نیوز واکنش های مخاطبان به مطلب انتخاباتی نجف آباد نیوز                  300x300

انتخابات

واکنش های مخاطبان به مطلب انتخاباتی نجف آباد نیوز