تشییع پنجمین و ششمین شهید مدافع حرم از لشگر ۸
تشییع پنجمین و ششمین شهید مدافع حرم از لشگر ۸

از اولین ساعات صبح فردا سه شنبه، پیکر دو شهید دیگر از شهدای مدافع حرم لشگر زرهی ۸ نجف اشرف که تا کنون بیشترین شهید مدافع حرم را در سطح کشور تقدیم نظام کرده، از حسینیه فاطمه الزهرا در جوار شهدای گمنام نجف آباد تشییع و جهت خاکسپاری به شهر کهریزسنگ و روستای حسن آباد […]

از اولین ساعات صبح فردا سه شنبه، پیکر دو شهید دیگر از شهدای مدافع حرم لشگر زرهی ۸ نجف اشرف که تا کنون بیشترین شهید مدافع حرم را در سطح کشور تقدیم نظام کرده، از حسینیه فاطمه الزهرا در جوار شهدای گمنام نجف آباد تشییع و جهت خاکسپاری به شهر کهریزسنگ و روستای حسن آباد وسطی انتقال داده خواهند شد.

۰۱۰۲ستوان یکم پاسدار شهید کمیل قربانی و ستوان دوم پاسدار شهید حسن احمدی،پنجمین و ششمین شهدای لشگر زرهی ۸ نجف اشرف هستند که فردا پس از مراسم عزاداری حسینیه فاطمه الزهرا، به ترتیب به شهر کهریزسنگ و روستای حسن آباد وسطی جهت خاکسپاری منتقل خواهند شد.

 از شهید حسن احمدی دو دختر پنج و ده ساله به یادگار مانده است.

در دوسال اخیر،لشگر زرهی ۸ نجف اشرف که در دوران دفاع مقدس یکی از پیشرو ترین لشگرهای کشور به شمار می رفت،تاکنون شش شهید را در راه دفاع از حرم حضرت زینب تقدیم کرده است.

مراسم فردا صبح در حسینیه فاطمه الزهرا در جوار شهدا گمنام از ساعت ۶ و نیم صبح الی ۸ و سی دقیقه با قرائت زیارت عاشورا و مداحی همراه خواهد بود.