«منتظری» قوت قلب همه جناح ها است؛ سیاسی کاری کافیه

دسته: اجتماعی , اقتصادی , یادداشت
دیدگاه
شنبه - ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

در نشستی که چندی پیش به مناسبت بازدید جمعی از معتمدین شهری از پروژه های عمرانی شهرداری برگزار شد، علیرضا انتشاری دبیر آموزش و پرورش و یکی از مجریان ویژه برنامه های گرامیداشت سالروز درگذشت حضرت آیت الله منتظری، سخنان جالبی راجع به مسعود منتظری و شهردار آینده بیان کرد. حرف های او که به معنای واقعی کلمه «اصلاح‌طلب» محسوب می شود، جواب خیلی از مدعیان را می دهد.

برخی فقط به حرف های رهبری در حد نصب بنر و پلاکارد عمل می کنند ولی او شجاعانه زیر بمباران شدید «نظر تنگی» ها و تهمت ها، جهادی وارد میدان شد و به چهره خَمود شهر، نشاط بخشید.

شعار «به عقب باز نمی گردیم» حرف درستی است، او قوت قلب همه جناح ها است. این سیاسی کاری ها باید کنار گذاشته بشه و نجف آباد به الگویی در این خصوص تبدیل شود. او بدهکار کسی نیست و برای رضای خدا کار کرده.

ما شهرداری می خواهیم که مورد عنایت نظام و رهبری باشه و بتواند اعتبارات جذب کند. هر کس در این مسیر کارشکنی بکند، مرتکب فعل حرام شده. جلوی امنیت، آرامش و آسایش فکری و روحی مردم را گرفته.

اگر بهتر از او برای این مسئولیت سراغ دارید، انتخاب نکردنش ظلم است ولی وقتی کسی این جور مشغول کار و تلاش و آبادانی شهره، پایین آوردنش هم ظلم خواهد بود.

هنوز یادمون نرفته که یکی از مسئولان شهر در حضور احمدی نژاد رئیس جمهور وقت، نجف آباد را به عنوان «شهری قدیمی که بر روی خرابه ای قرار گرفته» توصیف کرد. مسعود طرحی نو برای این شهر در انداخته. ای کاش تصویر شهر قبل از آغاز فعالیت او را با الآنش مقایسه می کردیم.

 

من اگه بودم، نگه اش می داشتم

ابوالقاسم مرادی مدیر عامل شرکت صنعتی گاز سوزان و رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیز در حاشیه این دیدار، ضمن اهدای لوح تقدیری به مسعود منتظری، گفت: « او تمام وقتش را برای خدمت به مردم گذاشته و خانواده اش را از وجود خود محروم کرده. دعا می کنم که موفق باشه، من اگر در مسند تصمیم گیری بودم، او را نگه می داشتم. حیفه که او برود.»


بازدید: ۱۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
دانیال داودی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۱۶ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام خدمت همه مردم شهرستان نجف اباد
من به عنوان یک شهروند این شهرستان می بایست یک گله مندی از شهردار داشته باشم و شاید هم شامل بقیه بخش ها از جمله شورای شهر نیز بشود. این که میفرمایید اقای منتظری شهردار برای نجف اباد کارکرده درست ولی در اصل برای خود شهر نجف اباد فعالیت داشته و بقیه مناطق به هیچ عنوان عدالت در حق انها رعایت نشده است. به نظر من این حق تمام مردم هست که بودجه عمرانی شهرستان نجف اباد شفاف سازی شود و اقای منتظری بگویند که کل هزینه عمرانی در این چهار سال چقدر شده و با توجه به هر منطقه شامل نجف اباد یزدانشهر امیراباد ویلاشهر چه مقدار برای هر کدام هزینه شده است. انوقت میتوان تصمیم درست گرفت برای ماندن و یا رفتن. بله شما ها درست میفرمایید چهره نجف اباد عوض شده و رو به پیشرفت بوده ولی چهره بعضی دیگر از شهرهای این شهرستان نه تنها عوض نشده بلکه رو به عقب نیز رفته است برای مثال من فقط یک نمونه بگویم در شهر نجف اباد پارکی ساخته میشود اگر اشتباه نکنم به اسم پارک معرفت در کنار راهنمایی رانندگی که ادم از دیدن ان لذت میبرد در عوض پارکی در غرب یزدانشهر ساخته شده که اولا پارک نیس فقط سنگ فرش می باشد و همان سنگ فرش ها هرکدام انگار از جایی کنده شده اند و در اینجا کارگذاشته شده اند و بنده هروقت از کنار ان رد میشوم لعنت میفرستم بر پیمانکارش و ده ها مثال دیگر که خود مردم بهتر میدانند. پس مردم عدالت واژه فراموش شده در شهرستان نجف اباد است و هنوز کلمه تبعیض کلمه ای است که فراموش نشده است………یا علی

شهروند نجف آباد ی. این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲:۰۷ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

انتشاری نظر شخصی خودش را اعلام کرده است. مردم با رای خودشون به لیست امید همه چیز را اعلام کردند. از آیت‌الله منتظری نام بردید خدمتتون عرض کنم. که همون ایت الله منتظری فرمودند مردم قیم و اقا بالا سر نمی خواهند. مسعود منتظری و ابوترابی از طیف پایداریهای افراطی هستند.حیف اصولگرا که انها را اصولگرا بنامیم .منتظری چرا خودش را به شورا تحمیل می کند.شورا مستقل است وباید گذاشت در ارامش نظر خودش را اعلام کند. مسعود منتظری با امضا جمع کردن از چار تا پیرزن.پیرمرد، تحت عنوان طومارو.. و بوق های تبلیغاتی اش مثل همین نجف اباد نیوز می خواهد خودش را به شورا تحمیل کند. شورایی که مهندسی بشه و… و … را بدون پشتوانه ارای مردم وارد شورا کنند. شورایی که … فقط و فقط برای پیمانکاری های شخصی خودش ومنافع شخصی بخواهد یکی را ابقا کند. باید به حال این شهر، شورا،نماینده اش خون گریه کرد . در نظام مقدس جمهوری اسلامی که خون های بسیاری برای ان رفته است.مردم حق تعیین سرنوشت خود را فقط از طریق صندوق ها ی آرا بیان می کنند،نه طومار وامضا جمع کردن از افرادی که بعضا رای نیز نداده اند. این بدعت بسیار خطرناکی است .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.