توپ را در میدان مدیران سابق نیاندازید

دسته: اجتماعی , اقتصادی
یک دیدگاه
شنبه - ۱۶ دی ۱۳۹۶

فارس: امام جمعه نجف آباد گفت: این ملت چنان غیرتمند است که هیچ‌ کدام از آنانی که مشکل دارند در جمع آشوب‌گران نرفتند و امروز باید مشکلات اقتصادی به خصوص مشکلات بانک‌ها و مؤسسات مالی به سرعت حل شود، هنر این نیست که در هر دوره‌ای مسؤولان توپ را در میدان مدیران سابق بیندازند.

حجت الاسلام مصطفی حسناتی در خطبه های نماز جمعه این هفته درباره وظیفه سخت دولتمردان بعد از این حضور معجزه گونه ملت افزود: شکست دشمنان در جبهه مقاومت باعث خشم آنان شده است و نباید بهانه به دست آن‌ها بدهیم و این آشوب یک بیدارباش برای قوای سه‌گانه شد که با عزم جدی‌تر و به صورت یک نهضت در حل مشکلات اقتصادی مردم به میدان بیایند.

وی درباره ماهیت آشوب‌های اخیر گفت: این توطئه دشمنان بر سه محور بود، آشوب و بهم ریزی جامعه، کشتن و کشته درست کردن، و مرحله سوم وارد کردن رسمی داعشی‌ها در کشور و کشتار جمعی هم چون کشورهای عراق و سوریه.


بازدید: ۱۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
دانیال داودی شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

مرحوم حضرت امام در جایی به این مضمون می فرمایند که: عادت مسولین ما اینست که زمانی که به سمت میرسند (چه ریاست جمهوری، نماینده مجلس،شورا…..) در ابتدا سخنان زیبا و عوام فریبانه ای قشنگ میزنن ولی وقتی به قدرت میرسند میبینند که سواد سیاسی و تخصصی کافی برای حل بحران ها و مشکلات جامعه مردم ندارند پس شروع میکنند به تخریب مدیران قبل که مشکل از انها بوده و نمیتوانیم ان را حل بکنیم.

من پیشنهادی دارم که قبل از نام نویسی از کاندیدها از انها تعهد محضری بگیرند که طبق شرایط کنونی جامعه حاظر شده اند قدم پیش بگذارند و مشکلات مردم را حل نمایند و اگر میتوانند بسمه الله نه اینکه بعدی از مدتی مجدد شروع کنن به انداختن تقصیر ها به گردن افراد قبلی از روحانی به احمدی نژاد از احمدی نژاد به خاتمی و حتی موردی مشاهده شده که رئیس جمهوری که دو دوره رئیس جمهور بوده در دوره دوم تفصیر را بر مدیریت ضعیف خودش در دوره اول انداخته است. این است داستان حل نشدنی ملت ایران.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.