فعالیت ۱۶گروه جهادیرزمایش بزرگ بسیج

دسته: اجتماعی , فرهنگی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
رزمایش بزرگ بسیج

همزمان با سراسر استان اصفهان، رزمایش بزرگ بسیجیان نجف آباد روز چهارشنبه 21 شهریور ماه به مدت 24 ساعت با هدف نمایش اقتدار و آمادگی‌های بسیجیان در مقابله با توطئه‌های دشمن و حفاظت از انقلاب برگزار خواهد کرد.

روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج: مهدی ساعی فرمانده ناحیه گفت: این رزمایش با حضور گردان‌های بیت‌المقدس از ساعت ۱۰ صبح و کنار مزار شهید حججی شروع و در آن برنامه‌های رزمی، بصیرتی و فرهنگی در نظر گرفته شده است.

رژه موتوری، ستون کشی و نمایش اقتدار در سطح شهرستان در کنار مراسم عزاداری بعد از نماز مغرب و عشا از دیگر بخش های این برنامه هستند.

 همزمان با این رزمایش ۱۳ گروه جهادی بسیج در عرصه‌های عمرانی، آموزشی، ترویج کشاورزی، فرهنگی، بهداشت و سلامت، اقتصاد مقاومتی  در مناطق محروم  شهرستان نجف‌آباد در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

طی تابستان امسال و تا پیش از رزمایش نیز ۱۶ گروه جهادی در مناطق مختلف شهرستان نجف‌آباد، فریدون‌شهر و شرق اصفهان در عرصه‌های مختلف مشغول خدمت رسانی بوده اند.

 فرمانده ناحیه مقاومت افزود: همه باید به توان و ظرفیت‌های بسیج در حل مشکلات کشور توجه داشته باشیم و بدانیم که تفکر بسیجی کلید حل مشکلات کشور است.


نوشته شده توسط:سخا - 3397 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.